Taśmy ścierne

Bogaty asortyment naszego sklepu internetowego Pro Beauty obejmuje różnego rodzaju narzędzia kosmetyczne ułatwiające codzienną pracę w wielu profesjonalnych salonach. Do kategorii tej zaliczają się między innymi taśmy ścierne.

Godne polecenia taśmy ścierne z naszej oferty

W jakiego rodzaju taśmy ścierne zaopatrzyć się można w naszym sklepie internetowym Pro Beauty? Pierwsza propozycja to wymienna taśma ścierna z klipsem Staleks Bobbi. Co warto wiedzieć na jej temat? To wysokiej jakości materiał ścierny naklejany na stalowy pilnik MBE20, który po użyciu usuwa się i utylizuje. Pamiętać należy tutaj o poddaniu metalowego nośnika pełnemu cyklowi sterylizacji. Taśma jest produkowana z wykorzystaniem wysokiej jakości kleju, który jest odporny na działanie wilgoci i nie ślizga się podczas pracy. To produkt niezwykle ekonomiczny. Na szpuli znajduje się bowiem aż 8 m taśmy o szerokości 2 cm, co wystarcza na 100 pełnowartościowych pilników. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zmniejszyć wymaganą długość, zwiększając w ten sposób ilość pilników. Taśma ścierna jest wyposażona w praktyczny klips służący do szybkiego odcięcia wymaganej ilości taśmy. Znacząco ułatwia to jej użytkowanie. Na uwagę zasługuje tutaj także plastikowa obudowa chroniąca pas ścierny przed uszkodzeniem i zabrudzeniem oraz zapewniająca bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi. Kolejnym godnym polecenia produktem tego typu z naszego asortymentu jest zestaw wymiennych nakładek DFE-20-240 Staleks, które dedykowane są tarce metalowej MBE - 20. Posiadają one gradację 240. Tym, co je wyróżnia jest trwały, samoprzylepny podkład, niezawodna przyczepność oraz wysoka jakość ścierna.

Taśmy ścierne i inne narzędzia kosmetyczne z naszego asortymentu

Asortyment naszego sklepu internetowego Pro Beauty obejmuje nie tylko taśmy ścierne. Znaleźć można tutaj także różnego rodzaju cążki i cęgi kosmetyczne, które pozwalają szybko i wygodnie pozbyć się nieestetycznych skórek nachodzących na płytkę paznokcia. Produkowane są one z najwyższej jakości stali wykorzystywanej podczas produkcji narzędzi chirurgicznych. Narzędzia te są ręcznie ostrzone na ściernicy diamentowej. Nie tępią się one nie rdzewieją w czasie mycia i dezynfekcji. Nadają się do sterylizacji w autoklawie. Nasze cążki i cęgi doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju salonach kosmetycznych. Do kategorii, jaką są narzędzia kosmetyczne, zaliczają się również pęsety do stylizacji rzęs. Doskonale sprawdzają się one zarówno podczas oddzielania od siebie poszczególnych włosków, jak i przyklejania sztucznych rzęs. Dostępne w naszej ofercie pęsety są produkowane z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Posiadają polerowane powierzchnie robocze, które nie uszkadzają rzęs i skutecznie zapobiegają przed przywieraniem kleju. Wyposażone w ergonomiczne rączki gwarantujące należyty komfort pracy. Pęsety nadają się do sterylizacji w autoklawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl