Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i szkoleniach.

Staleks - profesjonalne narzędzia kosmetyczne

Sprawdź produkty marki Staleks, szeroki wybór akcesoriów do paznokci renomowanego producenta. Produkty cechuje solidność i jakość wykonania - idealnie nadają się do profesjonalnych salonów kosmetycznych

Staleks exclusive

Dlaczego warto nabyć narzędzia od Staleksu?

Wysoka konkurencyjność produkcji, nastawienie każdego pracownika na osiąganie celów, profesjonalizm oraz rzetelna kontrola jakości na każdym etapie produkcji urządzeń Staleks sprawiają, że firma ta cieszy się nieustannie rosnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Artykuły pochodzące od marki Staleks znaleźć więc można również w Ukrainie, Rosji, na Białorusi, Łotwie, Litwie, w Niemczech, Czechach, Izraelu, Belgii, na Cyprze, jak również w wielu innych krajach. Firma ta stawia na rozwój, ulepszając jednocześnie jakość produkcji, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się niezawodnymi narzędziami, które nabyć można za pośrednictwem niniejszej strony.

Narzędzia Staleks – gwarancja Państwa zadowolenia

Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo cążków kosmetycznych, nożyczek do paznokci, narzędzi podologicznych, czy też innych artykułów, jesteśmy przekonani, że marka Staleks spełni wszystkie Wasze wymagania. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, który dostępny jest w atrakcyjnej cenowo ofercie, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszą firmą. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich, tak by zakup narzędzi marki Staleks był dla Państwa możliwie jak najbardziej satysfakcjonujący.

Marka Staleks to sprawdzona technologia produkcji

W ofercie marki Staleks dostępne są też nożyczki cechujące się doskonałymi walorami oczekiwanymi przez potencjalnych nabywców. Przeznaczone są one zarówno do użytku domowego, jak i zastosowania w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Świadczy to o niewątpliwej jakości. Do zalet nożyczek tej marki można zaliczyć profilowanie ostrzy z wykorzystaniem ściernicy diamentowej i ultracienką powłoką antykorozyjną. Proste krawędzie ochronne zabezpieczają przed przypadkowym zranieniem. Ta asekuracja przydaje się zwłaszcza osobom rzadko korzystającym z takich narzędzi jak nożyczki, cążki, kopytka czy pęsety. Dzięki temu narzędziom można regularnie wykonywać manicure samodzielne w domu. Staleks produkuje również niezawodne akcesoria kosmetyczne do brwi, rzęs oraz pięt. Odrębne wersje tych artykułów są także dedykowane osobom leworęcznym. Muszą one nieco inaczej przeprowadzać codzienne czynności pielęgnacyjne.

Precyzyjne i wytrzymałe narzędzia Staleks

Przyrządy pielęgnacyjne marki Staleks, które oferuje nasz sklep, obejmują nie tylko określone narzędzia kosmetyczne, takie jak tacki, sondy podologiczne, łyżki UNA, igły czy pilniki, ale także niezbędne akcesoria wymienne. Są to tarcze do pedicure, taśmy ścierne z klipsem, nakładki i podobne końcówki. Dbając o właściwe dopasowanie każdej z tych części, należy sprawdzać oznaczenie modelu narzędzia. Jest nim numer seryjny, będący gwarancją dobrego zakupu. Precyzja powstawania określonych przyrządów wynika zarówno z wiedzy pracowników firmy, jak i nowoczesnego parku maszynowego. Zautomatyzowanie większości procesów jest połączone z całościowym nadzorem nad poszczególnymi etapami. Rygorystyczna procedura kontroli jakości natychmiast powiadamia o odstępstwach od normy, co daje możliwość szybkich korekt. Zabezpieczeniem przyszłego użytkownika są między innymi śruby blokujące, prześwity, cienkie powłoki antypoślizgowe oraz radełkowania w centralnych częściach chwytnych. Staleks nie zapomina też o najmłodszych, dla których produkuje oddzielne kategorie narzędzi. W ten sposób dzieci wyrabiają w sobie nawyk dbałości o codzienną higienę i odpowiednią pielęgnację ciała.

staleks polska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl