Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Bloki polerskie do paznokci

Bloki polerskie to akcesoria, bez których nie obędzie się żadna profesjonalna stylistka paznokci. Wykorzystywać można je na kilka różnych sposobów. Służą one między innymi do matowienia i polerowania płytki paznokcia, usuwania zbyt grubej warstwy akrylu lub żelu oraz modelowania powierzchni tipsa. Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór bloków polerskich do paznokci renomowanych marek.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czym są bloki polerskie do paznokci?

Bloki polerskie do paznokci - co to takiego? Ich cechą charakterystyczną jest fakt, że są one niezwykle delikatne i nie oddziałują na płytkę paznokcia tak mocno, jak chociażby pilniki. Akcesoria kosmetyczne tego typu mają postać podłużnej kostki, której każda ze ścianek ma inną ziarnistość. Jak już zostało wspomniane, bloków polerskich używa się do matowienia oraz polerowania paznokci. Stosować można je także do ściągania grubej warstwy akrylu lub żelu. Znakomicie sprawdzają się one podczas matowienia naturalnej płytki paznokcia oraz wykańczania manicure wykonywanego z wykorzystaniem tradycyjnego lakieru. Bloki polerskie do paznokci najczęściej dostępne są w kolorze białym oraz różowym. Godnym polecenia produktem tego typu są w szczególności modele pokryte ze wszystkich stron nasypem korundowym, którego cechą charakterystyczną jest to, że przez długi czas zachowuje on swoje cenne właściwości. Wysokiej jakości bloki wytwarza się ze specjalnej pianki o wysokiej sprężystości. Stanowi to gwarancję należytego komfortu codziennej pracy. Dostępne na sklepowych półkach bloki polerskie różnić mogą się od siebie poziomem granulacji. Ta na poziomie 80 - 100 służy do zdejmowania paznokci hybrydowych. Gradacja między 100 a 180 jest wykorzystywania do skracania paznokci żelowych oraz akrylowych. Bloki o gradacji wynoszącej pomiędzy 240 a 500 najlepiej nadają się do wygładzania płytki paznokcia oraz końcówek obróbki paznokci hybrydowych, akrylowych oraz żelowych. Do czynienia możemy mieć także z akcesoriami o gradacji na poziomie 600 oraz wyższej, które służą do matowienia i polerowania płytki paznokciowej.

W jaki sposób powinno się używać bloku polerskiego do paznokci? Pierwszy etap to nadanie płytce optymalnego kształtu przy pomocy pilniczka. Zabieg, jakim jest polerowanie, wykonywać należy nie częściej niż 2 razy w miesiącu. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że taki blok służyć może nie tylko do przygotowywania płytki paznokcia pod stylizację. Z powodzeniem używać można go również do pielęgnacji. Regularnie polerowane paznokcie zyskują estetyczny wygląd.

Wysokiej jakości bloki polerskie od Pro Beauty

Nasz sklep internetowy Pro Beauty oferuje wysokiej jakości, niezawodne bloki polerskie do paznokci. Godnym polecenia produktem tego typu jest między innymi model ABA GROUP 100/100. To czterostronny blok polerski o drobnoziarnistej powierzchni, który służy do matowienia płytki paznokcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl