Frezy kamienne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także profesjonalne frezy kamienne niemieckiej firmy Busch. Frezy Busch produkowane są z uwzględnieniem najwyższych standardów co poświadczają certyfikaty ISO, CE oraz certyfikaty wyrobów medycznych. W Państwa rękach będą najlepsze dostępne frezy nie tylko na rynku polskim ale również światowym. Warto również wiedzieć, ze Frezy Busch są najczęściej wybieranymi frezami przez podologów oraz przez profesjonalne stylistki paznokci, co tylko potwierdza ich niezawodność oraz wysoką trwałość.

Profesjonalne frezy kamienne

Dostępny na niniejszej stronie frez wykorzystywany jest nie tylko w salonach manicure oraz pedicure, ale także w podologii. Wytwarza się go z obrobionego kamienia (tlenek glinu) charakteryzującego się średnią ziarnistością. Frez kamienny bez obaw można stosować zarówno na mokro, jak i na sucho, co jest bardzo wygodne. W celu uzyskania największej wydajności oraz bezpieczeństwa, mocowane są najczęściej możliwie jak najdalej od środka frezarki.

Jakie jest zastosowanie frezów kamiennych?

Frezy kamienne charakteryzują się szerokim zastosowaniem i można je wykorzystywać w przypadku:

  • matowienia paznokci tuż przed zakładaniem klamer na wrastające paznokcie
  • piłowania
  • matowienia naturalnej płytki paznokcia, akrylu, żelu lub też tipsa
  • szlifowania oraz wygładzania skóry
  • skracania długości paznokci
  • obrabiania skórek znajdujących się przy paznokciach, jak również obrabiania wału paznokciowego

Każdej osobie poszukującej profesjonalnych frez, serdecznie polecamy nasz asortyment. Szeroki wybór, markowe produkty, atrakcyjne ceny oraz błyskawiczna wysyłka, to tylko część powodów, dla których nasz sklep internetowy cieszy się tak dużym uznaniem. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi produktami, do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich, w możliwie jak najkrótszym czasie, tak by zakup był dla Państwa wysoce satysfakcjonujący.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl