Frezy diamentowe Busch

Wszystkim osobom zainteresowanym proponujemy zakup profesjonalnych frezy diamentowych niemieckiej firmy Busch. Frezy Busch produkowane są z uwzględnieniem najwyższych standardów co poświadczają certyfikaty ISO, CE oraz certyfikaty wyrobów medycznych. W Państwa rękach będą najlepsze dostępne frezy nie tylko na rynku polskim ale również światowym. Warto również wiedzieć, ze Frezy Busch są najczęściej wybieranymi frezami przez podologów oraz przez profesjonalne stylistki paznokci, co tylko potwierdza ich niezawodność.

Frezy diamentowe – charakterystyka

Oferowane przez nasz sklep internetowy frezy wykonane zostały ze specjalnej, dobrze hartowanej oraz twardej stali nierdzewnej. Co równie ważne, praca z wykorzystaniem frezu diamentowego wymaga wykończenia poprzez wygładzenie płytki paznokcia przy użyciu polerki. Zastosowanie tego typu urządzeń jest niezwykle szerokie i polega między innymi na:

  • usuwaniu zrogowaceń podeszwy
  • usuwaniu lakieru hybrydowego, akrylu oraz żelu
  • usuwaniu skórek oraz szlifowaniu paznokci
  • usuwaniu zrogowaciałych wałów okołopaznokciowych
  • czyszczeniu paznokci od spodu

Frezy Busch to gwarancja Państwa zadowolenia

Frezy diamentowe to niezbędne urządzenia w każdym salonie manicure lub też gabinecie podologicznym. Ich wykorzystywanie niesie ze sobą szereg zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje o wiele krótszy czas pracy. Bez obaw można wykorzystywać je na sucho, bez konieczności uprzedniego zmiękczania skórek. Warto również wiedzieć, że każdy frez cechuje się innym zastosowaniem, dzięki czemu możemy osiągać różniące się od siebie rezultaty.

Warto również wiedzieć, że wszystkie frezy dostępne w naszej ofercie zostały wyprodukowane przez niemiecką firmę Busch, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję nabycia produktu z najwyższej półki. Niemiecka jakość, niezawodność oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że jest to produkt, który od samego początku naszej działalności cieszy się bardzo dużym uznaniem. Jeżeli również i Państwo chcą być jego posiadaczem, serdecznie zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl