Frezy kosmetyczne do paznokci

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także profesjonalne frezy do paznokci niemieckiej firmy Busch. Frezy Busch produkowane są z uwzględnieniem najwyższych standardów, co poświadczają certyfikaty ISO, CE oraz certyfikaty wyrobów medycznych. W Państwa rękach będą najlepsze dostępne frezy nie tylko na rynku polskim, ale również światowym. Warto również wiedzieć, ze Frezy Busch są najczęściej wybieranymi frezami przez podologów oraz przez profesjonalne stylistki paznokci, co tylko potwierdza ich niezawodność oraz wysoką trwałość.

Frezy do paznokci – niemiecka jakość

Frezarki do paznokci to niezbędne urządzenia w każdym salonie manicure. Ich wykorzystywanie niesie ze sobą szereg zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje o wiele krótszy czas pracy. Bez obaw można wykorzystywać je na sucho, bez konieczności uprzedniego zmiękczania skórek. W przypadku tego typu urządzeń wystarczy jedynie zmieniać wkłady, czyli frezy do paznokci, będące elementem mającym bezpośrednią styczność z płytką paznokcia. Warto również wiedzieć, że każdy frez cechuje się innym zastosowaniem, dzięki czemu możemy osiągać różniące się od siebie efekty.

Jak dbać o frezy do paznokci?

Na trwałość frez do paznokci ma wpływ wiele czynników, które warto poznać już zawczasu. Aby więc móc cieszyć się niezawodnością tego typu akcesoriów, warto zwracać uwagę przede wszystkim na:

  • proces sterylizacji oraz odpowiedniej dezynfekcji frez
  • właściwe przechowywanie
  • czystą wodę znajdującą się w autoklawie
  • odpowiednią temperaturę podczas procesu sterylizacji
  • odpowiednie stężenie roztworów środków dezynfekujących
  • właściwy czas moczenia narzędzi w roztworach
  • właściwe stężenie roztworów lub też środków myjących

Kosmetyczne frezy do paznokci – zapraszamy do zakupów!

Serdecznie polecamy asortyment sklepu narzedziakosmetyczne.com.pl każdej osobie poszukującej profesjonalnych frez. Szeroki wybór, markowe produkty, atrakcyjne ceny oraz błyskawiczna wysyłka, to tylko część powodów, dla których nasz sklep internetowy cieszy się tak dużym uznaniem. W asortymencie sklepu znajdują się frezy wykonane z różnych materiałów m.in. frezy stalowe, frezy kamienne, frezy diamentowe, frazy z węglika spiekanego oraz z różnym zastosowaniem m.in. frezy do żelu, frezy do hybrydy oraz akrylu. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi produktami, do kontaktu.

Frezy kosmetyczne do paznokci

Stylizacja paznokci wymaga użycia różnych narzędzi kosmetycznych, wśród których należy wymienić wysokiej jakości frezy kosmetyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wiele ciekawych propozycji wyprodukowanych przez markę Busch, dostarczającą na rynek ponadprzeciętne produkty. Proponowane frezy diamentowe różnią się kształtem, przeznaczeniem oraz ulokowaniem grubego nasypu diamentowego. Tak spora różnorodność sprawia, że każdy odbiorca znajdzie idealny produkt dla siebie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu narzedziakosmetyczne.com.pl, gdzie dostępne są profesjonalne narzędzia kosmetyczne, a także znacznie więcej.

Trwałe i profesjonalne frezy kosmetyczne

Diamentowe frezy kosmetyczne dostępne w sklepie narzedziakosmetyczne.com.pl posiadają standardową średnicę trzpienia, wynoszącą 2,35 mm. Pasuje do wszystkich frezarek stosowanych w gabinetach kosmetycznych. Oferowane frezy można poddać sterylizacji w autoklawie. Produkty te różnią się kształtem, a wśród nich należy wymienić między innymi: walec z bardzo grubym nasypem diamentowym, zaokrąglony stożek z bardzo grubym nasypem, frez w kształcie kulki, walec z nasypem czołowym i zaokrągloną krawędzią, ścięty stożek ze średnim nasypem, łezkę ze średnim nasypem i znacznie więcej. Warto zauważyć, że frezy te mogą różnić się także wielkością wybranej końcówki oraz zastosowaną grubością nasypu diamentowego. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie! Zapraszamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy w dokonaniu optymalnego wyboru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl