Frezy kosmetyczne do paznokci

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także profesjonalne frezy do paznokci STALEKS. Frezy Staleks produkowane są z uwzględnieniem najwyższych standardów, co poświadczają certyfikaty ISO, CE oraz certyfikaty wyrobów medycznych. W Państwa rękach będą najlepsze dostępne frezy nie tylko na rynku polskim, ale również światowym. Warto również wiedzieć, ze Frezy Staleks są często wybieranymi frezami przez podologów oraz przez profesjonalne stylistki paznokci, co tylko potwierdza ich niezawodność oraz wysoką trwałość.

Frezy do paznokci – doskonała jakość

Frezarki do paznokci to niezbędne urządzenia w każdym salonie manicure. Ich wykorzystywanie niesie ze sobą szereg zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje o wiele krótszy czas pracy. Bez obaw można wykorzystywać je na sucho, bez konieczności uprzedniego zmiękczania skórek. W przypadku tego typu urządzeń wystarczy jedynie zmieniać wkłady, czyli frezy do paznokci, będące elementem mającym bezpośrednią styczność z płytką paznokcia. Warto również wiedzieć, że każdy frez cechuje się innym zastosowaniem, dzięki czemu możemy osiągać różniące się od siebie efekty.

Jak dbać o frezy do paznokci?

Na trwałość frezów do paznokci ma wpływ wiele czynników, które warto poznać już zawczasu. Aby więc móc cieszyć się niezawodnością tego typu akcesoriów, warto zwracać uwagę przede wszystkim na:

  • proces sterylizacji oraz odpowiedniej dezynfekcji 
  • właściwe przechowywanie
  • czystą wodę znajdującą się w autoklawie
  • odpowiednią temperaturę podczas procesu sterylizacji
  • odpowiednie stężenie roztworów środków dezynfekujących
  • właściwy czas moczenia narzędzi w roztworach

Kosmetyczne frezy do paznokci – zapraszamy do zakupów!

Serdecznie polecamy asortyment sklepu narzedziakosmetyczne.com.pl każdej osobie poszukującej profesjonalnych frez. Szeroki wybór, markowe produkty, atrakcyjne ceny oraz błyskawiczna wysyłka, to tylko część powodów, dla których nasz sklep internetowy cieszy się tak dużym uznaniem. W asortymencie sklepu znajdują się frezy wykonane z różnych materiałów m.in. frezy stalowe, frezy kamienne, frezy diamentowe, frazy z węglika spiekanego oraz z różnym zastosowaniem m.in. frezy do żelu, frezy do hybrydy oraz akrylu. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi produktami, do kontaktu.

Frezy kosmetyczne do paznokci

Stylizacja paznokci wymaga użycia różnych narzędzi kosmetycznych, wśród których należy wymienić wysokiej jakości frezy kosmetyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wiele ciekawych propozycji wyprodukowanych przez markę Staleks, dostarczającą na rynek ponadprzeciętne produkty. Proponowane frezy diamentowe różnią się kształtem, przeznaczeniem oraz ulokowaniem grubego nasypu diamentowego. Tak spora różnorodność sprawia, że każdy odbiorca znajdzie idealny produkt dla siebie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu narzedziakosmetyczne.com.pl, gdzie dostępne są profesjonalne narzędzia kosmetyczne, a także znacznie więcej.

Trwałe i profesjonalne frezy kosmetyczne

Diamentowe frezy kosmetyczne dostępne w sklepie narzedziakosmetyczne.com.pl posiadają standardową średnicę trzpienia, wynoszącą 2,35 mm. Pasuje do wszystkich frezarek stosowanych w gabinetach kosmetycznych. Oferowane frezy można poddać sterylizacji w autoklawie. Produkty te różnią się kształtem, a wśród nich należy wymienić między innymi: walec z bardzo grubym nasypem diamentowym, zaokrąglony stożek z bardzo grubym nasypem, frez w kształcie kulki, walec z nasypem czołowym i zaokrągloną krawędzią, ścięty stożek ze średnim nasypem, łezkę ze średnim nasypem i znacznie więcej. Warto zauważyć, że frezy te mogą różnić się także wielkością wybranej końcówki oraz zastosowaną grubością nasypu diamentowego. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie! Zapraszamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy w dokonaniu optymalnego wyboru.

Frezy do manicure i pedicure – rodzaje i zastosowanie

W naszej bogatej ofercie znajdują się różnorodne rodzaje frezów do manicure. W asortymencie dostępne są modele w kształcie zaokrąglonego stożka z bardzo grubym nasypem. Taki frez do manicure znajdzie zastosowanie podczas pracy ze zgrubiałą płytką paznokciową, a jego kształt pozwoli na precyzyjne działanie. Kolejna propozycja to model w kształcie ściętego stożka – będzie odpowiedni do skracania paznokci. Jednym z podstawowych narzędzi podczas przygotowywania paznokci do manicure jest frez w kształcie kulki. Ma on za zadanie umożliwić precyzyjne opracowanie skórek, od czego w dużej mierze zależy efekt pracy. Nie można też zapominać o diamentowych frezach w kształcie ściętego i zaokrąglonego walca. Do czego sprawdzą się najlepiej? Te frezy do manicure pozwalają na sprawne i precyzyjne zeszlifowywanie i nadawanie właściwego kształtu paznokciom żelowym, akrylowym, ale też naturalnym. Ze względu na zaokrągloną krawędź taki frez do manicure redukuje ryzyko zranienia. W ofercie nie brakuje też modeli, które usprawnią usuwanie żelu oraz akrylu oraz posłużą do nadawania sztucznym paznokciom oryginalnych kształtów.

Frez do manicure – dlaczego warto wybrać go z naszej oferty?

Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest duża różnorodność. W asortymencie dostępne są zarówno frezy do manicure, jak i pedicure. Nie brakuje modeli charakteryzujących się dużą powierzchnią ścierną, która jest ułatwieniem podczas pracy z dużą płytką paznokcia. W ofercie dostępne są też modele o specjalnym przeznaczeniu – przykładem jest frez próżniowy przeznaczony do bezpiecznego usuwania odcisków. Oferujemy też niejeden frez do manicure, który nadaje się do pracy z miejscami zajętymi grzybicą. Przygotowaliśmy modele, które można bez obaw dezynfekować w autoklawie, tym samym dbając o bezpieczeństwo klientek podczas manicure i pedicure. To trwałe frezy, które usprawnią i przyspieszą pracę, a dzięki wysokiej jakości wykonania posłużą przez wiele lat wykonywania manicure i pedicure klientkom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl