Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Akcesoria kosmetyczne

Żaden gabinet kosmetyczny czy podologiczny nie może obyć się bez specjalistycznych akcesoriów kosmetycznych, które w znaczący sposób ułatwiają codzienną pracę. Bogaty wybór wysokiej jakości produktów tego typu znaleźć można w sklepie z akcesoriami do paznokci Pro Beauty. Decydując się na zakup tego rodzaju artykułów, mogą mieć Państwo pewność, że posłużą przez długi czas i będą niezawodne. Z chęcią pomożemy Państwu w ich wyborze. W naszym asortymencie dostępne są również rozmaite narzędzia kosmetyczne i podologiczne, artykuły jednorazowe czy kosmetyki pielęgnacyjne do dłoni i stóp.

Akcesoria z naszego asortymentu

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są różnego rodzaju akcesoria kosmetyczne. Znaleźć można tu między innymi zamykany pojemnik na frezy służący do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych. Jego wymiary to 90 x 40 x 15 mm. Zaopatrując się w niego, zyskujecie Państwo pewność, że wykorzystywane podczas codziennej pracy akcesoria będą zawsze sterylne. Wpłynie to również na pozytywny odbiór Państwa salonu jako miejsca w pełni profesjonalnego. Kolejny, godny polecenia produkt z naszego asortymentu, to tacka kosmetyczna przeznaczona do przechowywania oraz sterylizacji narzędzi do manicure i pedicure, a także instrumentów medycznych. Wykonana z wysokiej jakości, trwałego, odpornego na uszkodzenia i łatwego w utrzymaniu w czystości metalu, co sprawia, że kupując ją, mogą mieć Państwo pewność, że posłuży przez długi czas, zapewniając komfort pracy.

akcesoria kosmetyczne
sklep z akcesoriami do paznokci

Dezynfekcja i sterylizacja frezów

Aby przechowywane w pojemniku na frezy akcesoria kosmetyczne odpowiednio spełniały swoje zadanie, zadbać należy o odpowiednią ich dezynfekcję. Pierwszy krok to oczyszczenie ich z większych zabrudzeń przy pomocy specjalnej szczoteczki. Dotyczy to w szczególności frezów diamentowych, które wymagają zastosowania dedykowanego akcesorium. Jego unikatowa konstrukcja daje pewność, że czyszczone narzędzie nie zostanie uszkodzone w czasie pracy. Znajdujące się na frezach opiłki diamentowane nie są poruszane podczas czyszczenia, a co za tym idzie - nie dochodzi do ich uszkodzenia. Oczyszczone narzędzia należy umieścić w myjce ultradźwiękowej wypełnionej płynem do dezynfekcji o stosownym stężeniu. Po zakończonym cyklu narzędzia należy dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą, pamiętając o zamknięciu odpływu zlewu (małe frezy mogą wówczas wypaść z koszyka myjki). Po opłukaniu, artykuły kosmetyczne należy dokładnie wysuszyć. W tym celu rozłożyć można je na specjalnym stojaku, aby samodzielnie wyschły. Gdy na narzędziach zostaną pozostałości wody, należy je osuszyć sprężonym powietrzem lub papierowym ręcznikiem. Kolejny etap stanowi sterylizacja, którą przeprowadza się w autoklawie parowym. Urządzenia tego typu dostępne są w kilku różnych wersjach. Autoklawy klasy N i S wytwarzają wyłącznie próżnię wstępną oraz końcową. W urządzeniach klasy B do czynienia mamy również z tak zwaną próżnią frakcyjną, która to działa podczas całego procesu sterylizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl