Kopytka do skórek - sondy podologiczne, pilniki, radełka

Kopytka do odsuwania skórek, pilniki pedicure i podologiczne. Bogaty wybór narzędzi do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu kosmetycznego. Narzędzia zostały wykonane ze stali nierdzewnej marki 12X17, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych.

Skóra wokół paznokci narażona jest na nieustanne urazy, do których dojść może podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak chociażby sprzątanie mieszkania. Efektem tego są nieestetyczne i bolesne rany. Aby wyeliminować ten problem, sięgnąć należy po narzędzie, jakim są kopytka do skórek, nazywane również radełkiem do paznokci. To przyrząd wykonany ze stali nierdzewnej wykorzystywany do usuwania lub odpychania skórek z paznokci. Wybierając kopytko do odsuwania skórek, warto upewnić się, czy jest ono łatwe w dezynfekcji i sterylizacji - sprawi to, że będzie można z niego z łatwością korzystać na co dzień. Jak zbudowane jest metalowe kopytko do skórek? Najczęściej posiada ono 2 końcówki - jedną w formie zaokrąglonej łyżeczki, drugą - wyposażoną w niewielkie ostrze. Pierwsza z nich doskonale sprawdzi się podczas odciągania skórki od palca i odpychania jej do środka. Drugą wykorzystać można natomiast do usuwania skórek. Zaleca się wykonywanie tej czynności z zastosowaniem metody bocznej. Gdy skórki są już usunięte, warto zaaplikować specjalną oliwkę.

KOPYTKO DO SKÓREK  PE-30/4.2 KOPYTKO DO SKÓREK PE-30/4.2
Producent: Staleks
Cena: 36,00 zł
szt.
zobacz więcej
SONDA PODOLOGICZNA PE-20/2  SONDA PODOLOGICZNA PE-20/2
Producent: Staleks
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
SONDA PODOLOGICZNA PE-20/1  SONDA PODOLOGICZNA PE-20/1
Producent: Staleks
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
kopytko dla leworęcznych  PE-30/4.3 kopytko dla leworęcznych PE-30/4.3
Producent: Staleks
Cena: 36,00 zł
zobacz więcej
kopytko do skórek PC-20/1 kopytko do skórek PC-20/1
Producent: Staleks
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kopytko do skórek PE-30/3 Kopytko do skórek PE-30/3
Producent: Staleks
Cena: 36,00 zł
szt.
zobacz więcej
kopytko do skórek PE-40/1 kopytko do skórek PE-40/1
Producent: Staleks
Cena: 36,00 zł
zobacz więcej
kopytko PBC-30/1 kopytko PBC-30/1
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
kopytko PBC-30/2 kopytko PBC-30/2
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej

W naszym sklepie internetowym oferujemy kopytka do odsuwania skórek, pilniki pedicure i podologiczne - bogaty wybór narzędzi do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu kosmetycznego. Narzędzia zostały wykonane ze stali nierdzewnej marki 12X17, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych, są więc jednymi z najlepszych na rynku.

Sprawdzony sposób na oczyszczanie wałów okołopaznokciowych

Kolejne narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnym, profesjonalnym gabinecie podologicznym, to sonda podologiczna. Z jej pomocą jesteśmy w stanie delikatnie i precyzyjnie oczyścić wały okołopaznokciowe ze zrogowaceń po wcześniejszym rozmiękczeniu z wykorzystaniem stosownych preparatów. Dzięki sondzie możliwe staje się również nieinwazyjne sprawdzenie toru wzrostu paznokcia, nawet przy małej widoczności jego brzegu. Wykorzystuje się ją również w leczeniu wrastających oraz wkręcających się paznokci. Wybierając sondę podologiczną, szczególną uwagę warto zwrócić na kształt znajdującego się tam szpica. Nie może być on ani zbyt cienki (mogłoby to prowadzić do nieumyślnego skaleczenia pacjenta), ani za gruby (nie będziemy wówczas w stanie dokładnie usunąć zrogowaceń).

Kopytka do skórek
radełka kosmetyczne

Czym piłować paznokcie?

Żaden podolog nie może się również obyć bez narzędzia, jakim jest pilnik podologiczny. Jednym z jego rodzajów jest pilnik kątowy, który znakomicie sprawdza się podczas różnego rodzaju prac podologicznych, na przykład w obrębie wrastających paznokci. Z jego pomocą można piłować zarówno boki, jak i trudno dostępne kanty paznokci. Dostępne na rynku pilniki różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania (do czynienia mamy z ich wersją metalową, papierową lub szklaną) czy kształtem.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. Gwarantujemy korzystne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia. Warto stawiać na bezpieczne, sprawdzone rozwiązania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl