Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Sterylne narzędzia to podstawa każdego salonu kosmetycznego. Zabiegi te wymagają dużej higieny, dlatego sprzęty powinny być utrzymywane w odpowiedniej czystości. Niezależnie od tego, jakiego dokładnie rodzaju będą to usługi, każdy zakład kosmetyczny powinien zostać wyposażony w profesjonalne urządzenia do sterylizacji wszystkich narzędzi kosmetycznych. Aby mieć pewność, że miejsce pracy będzie sterylne, należy zwracać szczególną uwagę na to, aby używać jednorazowych produktów higienicznych, a te wielorazowe oczyszczać dokładnie po każdym użyciu. Pomocne będą w tym myjki ultradźwiękowe kosmetyczne, które szybko i sprawnie przygotują sprzęt do ponownej pracy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bezpieczne i dokładne czyszczenie

Za pomocą wanienki ultradźwiękowej można szybko i sprawnie usunąć zanieczyszczenia z wszelkich powierzchni, takich jak narzędzia kosmetyczne i inne niezbędne akcesoria. Dużą zaletą jest możliwość dotarcia nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, które byłyby bardzo uciążliwe do tradycyjnego czyszczenia. W efekcie myjka pozostawia narzędzia odświeżone, wyczyszczone. Usuwa ona zabrudzenia, takie jak tłuszcze, złuszczony naskórek czy pył. Żadne zabrudzenie jej niestraszne, a ponadto uważana jest za najbardziej precyzyjne urządzenie stosowane do mycia narzędzi w gabinecie kosmetycznym. 

Myjka ultradźwiękowa do narzędzi - jak jej używać?

Wśród asortymentu sklepu Pro Beauty znajdziesz profesjonalne myjki ultradźwiękowe do narzędzi. Służą one do mycia sprzętów, które mają częsty kontakt ze skórą. Mogą to być między innymi pilniki, cążki, nożyczki, czy frezarki. Inną nazwą tego produktu jest wanienka ultradźwiękowa. Jej działanie polega na wykorzystaniu przemieszczania się fal dźwiękowych, które tworzą zjawisko kawitacji w kontakcie z wodą. W efekcie znajdujące się w rynience narzędzia ulegają umyciu. Ta metoda może być stosowana wielokrotnie, ponieważ jest bezpieczna dla mytych narzędzi, gdyż nie narusza w żaden sposób ich powierzchni.

Co znajdziesz w asortymencie naszego sklepu? 

Polecamy Państwa uwadze myjkę ultradźwiękową Woson Collin 20, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów sklepu Pro Beauty. Ma ona elektroniczny, wodoodporny panel sterowania, a wymiary wanienki równe są 24,5х15,0х7,6 cm i pomieszczą 2 litry płynu. Ceramiczny grzejnik może osiągać moc 100 W, a chłodzący wentylator będzie kontrolować temperaturę w urządzeniu. Wpłynie to pozytywnie na proces mycia, czyniąc go sprawniejszym i wydajniejszym. Dostępna jest również funkcja odgazowywania, za pomocą której można usunąć pęcherzyki powietrza z wody i przyspieszyć jej mieszanie się z roztworem.

Myjka ultradźwiękowa - na czym polega jej działanie?

Każde urządzenie ma specjalną rynienkę, w której umieszcza się myte narzędzia. Następnie jest ona wypełniana wodą z dodatkiem roztworu czyszczącego. Pod wpływem fal ultradźwiękowych roztwór jest przenoszony w wodzie, tworząc ogniska kawitacyjne, które implodują i w ten sposób powstają lokalne zmiany ciśnienia. To zjawisko sprawia, że cząsteczki tłuszczu (czyli zanieczyszczenia) z łatwością oddzielają się od powierzchni czyszczonego przedmiotu. Widzimy więc, że zastosowanie myjki ultradźwiękowej jest szybkim sposobem na oczyszczenie niezbędnych narzędzi bez żmudnego szorowania lub ścierania. Ta technologia jest powszechnie stosowana nie tylko w branży kosmetycznej, ale również medycznej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl