Opcje przeglądania

Produkty do dezynfekcji i sterylizacji powierzchni sprzętów i wyposażenia

Proponujemy Państwu zakup profesjonalnych i wysoce skutecznych preparatów do utrzymania i zachowania najwyższych standardów higieny w gabinetach zabiegowych oraz kosmetycznych. Niniejsze produkty do dezynfekcji powierzchni to przede wszystkim płyny do dezynfekcji sprzętów, jak również płyny do dezynfekcji wyrobów medycznych oraz kosmetycznych. To także bezalkoholowe preparaty, chusteczki do dezynfekcji narzędzi i nie tylko, bez których sterylizacja narzędzi nie byłaby możliwa. Co równie ważne, w swojej ofercie posiadamy produkty pochodzące wyłącznie od najlepszych liderów na rynku, takich jak: Medilab oraz Schülke.

Chusteczki do sterylizacji powierzchni

Dlaczego warto zainteresować się produktami do dezynfekcji powierzchni?

Wykonywanie różnego rodzaju zabiegów w salonach kosmetycznych, podologicznych oraz wielu innych, wymaga odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedzialności za higienę, jak również bezpieczeństwo własne oraz klientów odwiedzających salon. Ryzyko zakażenia różnego rodzaju patogenami (zarówno grzybowymi, wirusowymi, jak i bakteryjnymi) jest bardzo wysokie, dlatego też warto już zawczasu zaopatrzyć się w profesjonalne i skuteczne preparaty do sterylizacji narzędzi. Jest to szczególnie istotne w przypadku narzędzi przerywających ciągłość skóry lecz nie tylko. Stosowanie się do przyjętych w salonie zasad związanych ze sterylizacją narzędzi, jest podstawowym warunkiem bezpiecznej pracy.

Sterylizacja narzędzi a ich dezynfekcja – co warto wiedzieć?

Chcąc nabyć produkty do dezynfekcji powierzchni warto wiedzieć, czym różnią się one od sterylizacji. Różnica między tymi dwoma pojęciami polega przede wszystkim na tym, że podczas procesu dezynfekcji, niszczone są wegetatywne formy drobnoustrojów prątków, grzybów i bakterii, które mogą przyczyniać się do powstawania różnego rodzaju chorób. Natomiast podczas sterylizacji, niszczone są wszelkie mikroorganizmy znajdujące się na danym przedmiocie (w tym również formy przetrwalnikowe bakterii). Odpowiednio wysterylizowany materiał staje się więc całkowicie jałowy. Co więcej, natychmiastowe dezynfekowanie narzędzi tuż po wykonanym zabiegu, zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się wielu drobnoustrojów chorobotwórczych.

Wszystkie osoby poszukujące profesjonalnych produktów do dezynfekcji oraz sterylizacji, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszym asortymentem. Produkty pochodzące od najlepszych producentów, atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór sprawia, że jesteśmy przekonani, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep, znajdzie tu coś dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl