Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Pojemniki na frezy

Frezy to nieodłączny element wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Stanowią one główny element frezarki i dostępne są w wielu różnych wersjach. Do czynienia możemy mieć z frezami diamentowymi, karbidowymi, ceramicznymi, kamiennymi oraz polerskimi. Jak prawidłowo je przechowywać? Do tego celu służą specjalne pojemniki na frezy.

Prawidłowa dezynfekcja i przechowywanie frezów

Jak krok po kroku powinna wyglądać dezynfekcja narzędzi wielorazowego użytku, takich jak chociażby frezy? W pierwszej kolejności przygotowujemy pojemnik na zużyte przyrządy, które kładziemy tuż obok miejsca pracy. Na zapleczu znajdować powinna się wanienka lub wykonany ze szkła pojemnik do dezynfekcji wraz z sitkiem i pokrywką, które wypełniamy chemiczną substancją dezynfekującą dedykowaną odkażanym powierzchniom. Warto, aby były one opisane nazwą preparatu, stężeniem i datą przygotowania roztworu. Po każdym zabiegu oczyszczamy narzędzia przy pomocy specjalnej szczoteczki, a następnie umieszczamy je w wanience lub pojemniku. Powinny być one całkowicie zanurzone w płynie i moczyć się w nim przez określony czas (wszystkie niezbędne informacje na ten temat znaleźć można na ulotce danego preparatu chemicznego). Kolejny etap to wyciągnięcie narzędzia przy pomocy wbudowanego sita i dokładne opłukanie. Do tego celu najlepiej użyć wody demineralizowanej. Na koniec akcesoria osuszamy i umieszczamy w jednorazowych, szczelnie zamykanych torebeczkach. Uwaga! Narzędzi nie powinno się w ten sposób przechowywać przez dłużej niż 6 miesięcy. Alternatywne rozwiązanie stanowią szklane pojemniki na frezy. Są one szczelne i niezwykle poręczne. Sprawia to, że doskonale sprawdzają się zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w przypadku kosmetyczek mobilnych. Narzędzia przerywające ciągłość skóry należy po dezynfekcji wyjałowić. Do tego celu wykorzystać można m.in. autoklaw.

Pojemnik na frezy i inne akcesoria z naszego sklepu

W jakiego rodzaju pojemnik na frezy zaopatrzyć się można w naszym sklepie internetowym Pro Beauty? Na uwagę zasługuje tutaj między innymi zamykany model o wymiarach 9 x 4 x 1,5 cm renomowanej marki Staleks. Posiada on zaokrąglony kształt, dzięki czemu jest łatwy w przenoszeniu. Pojemnik na frezy ma praktyczną pokrywkę, która skutecznie chroni przed przypadkowym wysypaniem się używanych podczas codziennej pracy akcesoriów kosmetycznych na podłogę. Został on wyprodukowany z wysokiej jakości, higienicznej, łatwej w utrzymaniu w czystości stali nierdzewnej. Jakie inne akcesoria dostępne są w naszej ofercie? Proponujemy też między innymi tackę kosmetyczną służącą do sterylizacji i przygotowywania narzędzi kosmetycznych do pracy. Pozwala ona skutecznie skrócić czas wykonywania zabiegów i uczynić je bardziej komfortowymi. Na uwagę zasługuje także miska medyczna typu nerka wykonana z wysokiej jakości polipropylenu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl