Cążki i cęgi kosmetyczne

Firma ProBeauty jest przedstawicielem handlowym firmy STLEKS w Polsce. Oferujemy w sprzedaży bardzo szeroki wachlarz cążek i cęgów kosmetycznych firmy Staleks. Cążki i cęgi kosmetyczne są jednym z elementów składających się na piękny wygląd naszych dłoni. Za ich pomocą jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianych skórek nachodzących na płytkę paznokcia, które powodują, że ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Cążki kosmetyczne Staleks przydadzą się w każdym salonie kosmetycznym ceniącym profesjonalne i trwałe narzędzia kosmetyczne.

Staleks - cążki do skórek

nożyczki staleks

Ostrze cążek i cęgów kosmetycznych

Najważniejszym elementem cążków jest bez wątpienia ich ostrze. Powinno być ono naostrzone w taki sposób, by ich używanie nie było związane z szarpaniem oraz ciągnięciem skóry. Co więcej, musi być ono na tyle delikatne, by nie wyrządzało jakiejkolwiek krzywdy, nawet w przypadku pospiesznego przycinania skórek. Jest ono oznaczane przede wszystkim w oparciu o szerokość – im jest ona większa, tym łatwiejsze będzie wycinanie niechcianych skórek.

Cążki kosmetyczne – jakie będą najlepsze?

Cążki i cęgi kosmetyczne mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, jednak najlepszym wyborem będą te, wykonane ze stali nierdzewnej lub stali chirurgicznej. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że ich zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas. To doskonała propozycja dla każdej osoby poszukującej tego typu narzędzi, ponieważ są one bardzo wygodne w użytkowaniu i nie trzeba ich ostrzyć.

Korzyści wynikające z zakupu cążków Staleks

W trosce o zadowolenie każdego Klienta, wprowadziliśmy do swojej oferty cążki oraz cęgi Staleks. Firma ta zajmuje się produkcją narzędzi do manicure i pedicure już od ponad 17 lat i cieszy się niesłabnącym uznaniem wśród wielu osób, którzy zdecydowali się zakupić produkty tej właśnie marki. Narzędzia od producenta, jakim jest Staleks, produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej, która wykorzystywana jest także podczas produkcji narzędzi chirurgicznych. Charakteryzuje się ona ponadprzeciętną wytrzymałością oraz jest wysoce odporna na procesy utleniania. Dzięki wykorzystywaniu materiałów najwyższej jakości oraz ręcznemu ostrzeniu cążków, produkcja ta wyróżnia się idealnym zaostrzeniem każdego narzędzia oraz długowiecznością.

staleks pro cążki

Ramiona i inne dodatkowe elementy ciążek i cęgów kosmetycznych

Każdy, profesjonalista czy nie, chce pozbyć się nieestetycznie wyglądających skórek, nachodzących na płytkę paznokcia, szybko, dokładnie i bez problemów. Dlatego ważne jest zapewnienie sobie w czasie tego zabiegu wygody. W tym celu należy wybrać takie narzędzie kosmetyczne, którym będzie się nam łatwo operowało. Ramiona w cążkach i cęgach, to ważny element, na który należy zwrócić uwagę przed zakupem. Ramiona powinny dobrze i komfortowo dopasowywać się do dłoni. Och ich długości zależeć będzie siła nacisku narzędzia. Za długie będą niewygodne, za krótkimi będzie się źle pracowało przy naciskaniu. Istotną częścią cęgów i cążek kosmetycznych jest również element nitujący. Może być on częścią plastikową lub aluminiową. Znajduje się mnie więcej w połowie ramion narzędzia. Sprężyna powinna być mocna i dobrze sprężynować. Dzięki temu cążki kosmetyczne i cęgi będą pracować cicho i płynnie, umożliwiając nam perfekcyjne pozbycie się skórek.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl