Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Mycie/sterylizacja narzędzi kosmetycznych do manicure i spa

Wszystkim osobom zainteresowanym proponujemy zakup profesjonalnych preparatów oraz akcesoriów do mycia i dezynfekcji narzędzi o najwyższym spektrum działania na rynku. Umożliwiają one prawidłowe przeprowadzenie procesu mycia i dezynfekcji manualnej oraz w myjkach ultradźwiękowych, co jest kwestią niezwykle istotną szczególnie w przypadku sterylizacji narzędzi. Warto również wiedzieć, że wszystkie preparaty, których wymaga sterylizacja narzędzi kosmetycznych do manicure w SPA dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność nabycia produktu z najwyższej półki.

Sterylizacja narzędzi. SPA oraz salony kosmetyczne powinny zainteresować się naszą ofertą

Wykonywanie różnego rodzaju zabiegów w salonach manicure, podologicznych salonach SPA oraz wielu innych, wymaga odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedzialności za higienę, jak również bezpieczeństwo własne oraz klientów odwiedzających tego typu miejsce. Ryzyko zakażenia różnego rodzaju patogenami (zarówno grzybowymi, wirusowymi, jak i bakteryjnymi) jest bardzo wysokie, dlatego też warto już zawczasu zaopatrzyć się w profesjonalne i skuteczne preparaty do sterylizacji narzędzi. Jest to szczególnie istotne w przypadku narzędzi przerywających ciągłość skóry lecz nie tylko. Stosowanie się do przyjętych w salonie zasad związanych ze sterylizacją narzędzi jest podstawowym warunkiem bezpiecznej pracy.

Sterylizacja narzędzi manicure – czym różni się od dezynfekcji?

Zasadnicza różnica między sterylizacją narzędzi kosmetycznych a ich dezynfekcją polega przede wszystkim na tym, że podczas procesu dezynfekcji, niszczone są wegetatywne formy drobnoustrojów prątków, grzybów i bakterii, które mogą przyczyniać się do powstawania różnego rodzaju chorób. Natomiast podczas sterylizacji niszczone są wszelkie mikroorganizmy znajdujące się na danym przedmiocie (w tym również formy przetrwalnikowe bakterii). Odpowiednio wysterylizowany materiał staje się więc całkowicie jałowy. Co więcej, natychmiastowe dezynfekowanie narzędzi tuż po wykonanym zabiegu, zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się wielu drobnoustrojów chorobotwórczych.

Sterylizacja narzędzi kosmetycznych – gwarancja Państwa zadowolenia

Wszystkie osoby, które chcą zadbać o właściwą sterylizację narzędzi w SPA i gabinecie kosmetycznym serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Warto pamiętać, że zachowanie higieny w tego typu miejscach jest kwestią niezwykle istotną, która nie powinna być bagatelizowana.

Zakup profesjonalnych produktów do sterylizacji narzędzi pochodzących od znanych producentów, daje gwarancję ich skuteczności oraz wydajności, dlatego też w naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć wyłącznie sprawdzone i markowe produkty. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszą firmą – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich w możliwie jak najkrótszym czasie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl