Uchwyty do skalpeli i dłut

Uchwyty do ostrzy skalpeli i dłut. Precyzyjne wykonane, gwarantują komfortową pracę. Wykonane ze stali nierdzewnej, nadają się do dezynfekcji i sterylizacji.

Podologia jest dziedziną z pogranicza medycyny oraz kosmetyki, która w kompleksowy sposób zajmuje się stopami. Oferta gabinetów podologicznych obejmuje pielęgnację stóp zarówno zdrowych, jak i chorych, a także profilaktykę i diagnostykę zmian zachodzących w ich obrębie. Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego tego typu miejsca jest sprzęt taki, jak uchwyty do skalpeli i dłut.

Uchwyty do skalpeli i dłut to potrzebne akcesorium chirurgiczne oraz podologiczne. Precyzyjne wykonanie tych narzędzi gwarantuje skuteczną, komfortową pracę. Zostały wykonane ze stali nierdzewnej, nadają się do każdorazowej dezynfekcji i sterylizacji. Są niezbędne do bezpiecznego zdejmowania skalpeli i dłut podologicznych. Poprzez nieskomplikowany mechanizm są łatwe oraz intuicyjne w użyciu. Pasują właściwie do wszystkich rozmiarów ostrzy, na przykład do ostrza chirurgicznego Swann Morton.

Profesjonalne uchwyty do skalpeli i dłut

Narzędzia oprócz tego, że są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, to mają ponadto lekko zaokrąglone i stępione brzegi rękojeści, dzięki temu dłuższa praca z nimi nie stanowi większego problemu i obciążenia dla rąk. Uchwyty do skalpeli wykorzystywane są podczas zabiegów chirurgicznych do trzymania ostrza skalpeli. Mogą to być między innymi zabiegi podologiczne, na przykład w wyniku wrastających paznokci.

Budowa skalpela

Trzonek do skalpela składa się z rękojeści oraz uchwytu do mocowania ostrza skalpela. Rączkę trzyma się zazwyczaj pomiędzy kciukiem a trzecim i czwartym palcem, podczas gdy palec wskazujący ułożony jest na grzbietowej stronie uchwytu, aby skutecznie dociskać ostrze. Ergonomiczny kształt oraz prosta budowa zapewniają szybką wymianę ostrzy. Należy pamiętać, że nowe, nierdzewne instrumenty posiadają na sobie cząsteczki chromu i dlatego przed pierwszym użyciem produkt należy wysterylizować.

Uchwyty do skalpeli i dłut
Uchwyty do skalpeli

Uchwyty do zabiegów podologicznych

Uchwyty przeznaczone są między innymi do wykonywania zabiegów podologicznych, wyposażone w mocny i stabilny zacisk, który gwarantuje precyzję oraz komfort pracy. Zapewnia dodatkowo możliwość wielokrotnej dezynfekcji i sterylizacji. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczony do użytku z ostrzami skalpela. Ze względu na wyższą jakość niż uchwyty jednorazowe, posiada znacznie lepsze właściwości dla stabilności i bezpieczeństwa cięcia. Ponadto skalpel taki lepiej oraz pewniej trzyma się w dłoni podczas przeprowadzania zabiegu.

W przypadku takich skalpeli każdy element jest pakowany pojedynczo i sterylnie, aby zapewnić najwyższą poziom higieny produktu. Sterylność jest gwarantowana również dzięki wspomnianemu wykorzystaniu promieni gamma.

Podczas zakupu tego rodzaju narzędzi nie można korzystać z niesprawdzonych źródeł. Koniecznie należy wybierać sprawdzone i renomowane, jak między innymi nasz sklep internetowy. Proponujemy wyłącznie solidne oraz co najważniejsze - w pełni bezpieczne produkty. Dodatkowo oferujemy je w korzystnych cenach. Z pewnością każdy z naszych klientów będzie w pełni zadowolony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl