Nożyczki kosmetyczne do skórek i manicure

Nożyczki kosmetyczne do skórek firmy Staleks wyprodukowane zostały ze stali nierdzewnej marki 30X13, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Są one nieocenione przy wycinaniu skórek oraz obcinaniu paznokci, a wszystko to przez wzgląd na ich cienkie i bardzo ostre ostrza, które zapewniają wysoki komfort pracy. Co równie ważne, obróbka cieplna nożyczek do manicure gwarantuje wysoką twardość stali, która ma przełożenie na ich trwałość. Nożyczki te są ostrzone ręcznie na ściernicy diamentowej, a ich ostrza połączone zostały za pomocą specjalnej śruby, dzięki czemu w toku użytkowania nożyczki Staleks nie robią się "luźne".

nożyczki do skórek

staleks nożyczki do skórek

Profesjonalne nożyczki do skórek firmy Staleks

Od początku naszej działalności to Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też każdorazowo staramy się dostarczać mu produktów pochodzących wyłącznie od najlepszych i sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest Staleks, który zajmuje się produkcją narzędzi do manicure i pedicure już od ponad 17 lat. Firma ta cieszy się niesłabnącym uznaniem wśród wielu osób, którzy zdecydowali się zakupić produkty tej właśnie marki. Nożyczki od producenta, jakim jest Staleks, produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej, która wykorzystywana jest także podczas produkcji narzędzi chirurgicznych. Charakteryzuje się ona ponadprzeciętną wytrzymałością oraz jest wysoce odporna na procesy utleniania. Dzięki wykorzystywaniu materiałów najwyższej jakości oraz ręcznemu ostrzeniu produktów, produkcja ta wyróżnia się na tle innych przede wszystkim swoją niezawodnością oraz długowiecznością.

Nożyczki do manicure ze stali nierdzewnej – dlaczego warto je mieć?

Nożyczki do skórek mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, jednak najlepszym wyborem będą te, wykonane ze stali nierdzewnej lub stali chirurgicznej. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że ich zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas. To doskonała propozycja dla każdej osoby poszukującej tego typu narzędzi, ponieważ są one bardzo wygodne w użytkowaniu i nie trzeba ich ostrzyć, co dla ich posiadacza jest bardzo wygodne.

profesjonalne nożyczki do skórek
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl