Tarki do stóp

Asortyment naszego sklepu internetowego Pro Beauty obejmuje różnego rodzaju narzędzia kosmetyczne. Do kategorii tej zaliczają się między innymi tarki do stóp. To niezwykle praktyczne narzędzia, bez których trudno sobie wyobrazić profesjonalny pedicure.

Tarka do stóp - czym kierować się przy jej wyborze?

Czym charakteryzuje się tarka do stóp? To płaskie akcesorium służące do pielęgnacji stóp, które niezwykle dokładnie ściera martwy naskórek. Poszczególne modele dostępne na rynku różnić mogą się od siebie zarówno gradacją, jak i materiałem wykonania. Godne polecenia są w szczególności tarki o ciemnej powierzchni ściernej, które posiadają różne gradienty. Modele o niższej gradacji dobrze radzą sobie z usuwaniem martwego naskórka. Te o wyższej przeznaczone są natomiast do polerowania i wygładzania skóry. Korzystając z tarki, samodzielnie decydujemy o sile nacisku. Nie powinna być ona zbyt duża - doprowadzić może to bowiem do uszkodzenia skóry. Aby mieć pewność, że taka tarka posłuży przez długi czas i będzie w pełni higieniczna, po każdym użyciu należy ją dokładnie umyć pod bieżącą wodą z wykorzystaniem specjalnej szczoteczki. To sprawdzony sposób, aby pozbyć się z jej powierzchni resztek naskórka, które to mogą się stać pożywką dla zarazków i bakterii.

Pilnik elektryczny i pumeks jako alternatywy dla tarki do stóp

Alternatywą dla tarki do stóp może być pilnik elektryczny. Urządzenie to ma całe mnóstwo zalet. Jedną z nich jest fakt, że efekty widoczne są od razu po zabiegu. Skóra pięt staje się wyraźnie wygładzona. Taki pilnik jest wygodny i szybki w użyciu. Posiada on bezpieczną, delikatną, obrotową głowicę. Co więcej, jest ona łatwa w utrzymaniu w czystości. Jako że pilnik elektryczny posiada wymienną część obrotową, bez obaw korzystać może z niego kilka osób. Średnio głowica pozwala na wykonanie około 12 zabiegów. Do jej produkcji wykorzystuje się między innymi syntetyczne kryształki diamentu. Sporo osób decyduje się wciąż na pumeks, czyli produkt kosmetyczny, który pomaga w walce ze zgrubiałym naskórkiem na piętach oraz odciskami z palców i śródstopia. Akcesoria tego typu dostępne są w wielu różnych wersjach. Do czynienia możemy mieć z pumeksem naturalnym, który produkowany jest z zastygłej lawy wulkanicznej oraz jego wersją syntetyczną. Po każdym użyciu wyrób tego typu należy dokładnie umyć, a raz w miesiącu zdezynfekować.

Wysokiej jakości tarki do stóp

W jakiego rodzaju tarki do stóp można zaopatrzyć się w naszym sklepie internetowym Pro Beauty? Jednym z godnych polecenia modeli jest Staleks MBE - 10. Tarka ta została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałej, higienicznej stali nierdzewnej wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Tarka posiada wygodny uchwyt o ergonomicznym kształcie, dzięki czemu pewnie leży w dłoni, gwarantując płynną, komfortową pracę. Na uwagę zasługują tutaj także jej gładkie, polerowane krawędzie. Tarka została solidnie wykonana, co sprawia, że kupując ją można mieć pewność, że posłuży przez długi czas. Nadaje się ona do sterylizacji w autoklawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl