Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Płyny do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych

Nasza oferta to także profesjonalne produkty oraz wyroby medyczne wykorzystywane do mycia i dezynfekcji narzędzi oraz różnego rodzaju powierzchni, spośród których znaleźć można m.in. żele i płyny do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji narzędzi. Dodatkowo, za pośrednictwem niniejszej strony, mogą Państwo nabyć artykuły i narzędzia do przeprowadzenia procesu sterylizacji oraz monitorowania procesu sterylizacji. Wyselekcjonowana oferta, w której znajduje się najwyższej jakości płynów do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych daje gwarancję Państwa zadowolenia oraz satysfakcji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dlaczego stosowanie płynów do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych jest tak istotne?

Praca w gabinetach, w których wykonywany jest m.in. manicure wymaga odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedzialności za higienę, jak również bezpieczeństwo własne oraz klientów odwiedzających salon. Ryzyko zakażenia różnego rodzaju patogenami (zarówno grzybowymi, wirusowymi, jak i bakteryjnymi) jest bardzo wysokie, dlatego też warto już zawczasu zaopatrzyć się w profesjonalne i skuteczne płyny do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku narzędzi przerywających ciągłość skóry lecz nie tylko. Stosowanie się do przyjętych w salonie zasad związanych z dezynfekcją narzędzi oraz sterylizacją, jest podstawowym warunkiem bezpiecznej pracy w gabinetach kosmetycznych.

Chcąc zaopatrzyć się w płyny do dezynfekcji, warto wiedzieć, czym różnią się one od preparatów wykorzystywanych podczas sterylizacji. Różnica między tymi dwoma pojęciami polega przede wszystkim na tym, że podczas procesu dezynfekcji, niszczone są wegetatywne formy drobnoustrojów prątków, grzybów i bakterii, które mogą przyczyniać się do powstawania różnego rodzaju chorób. Natomiast podczas sterylizacji, niszczone są wszelkie mikroorganizmy znajdujące się na danym przedmiocie (w tym również formy przetrwalnikowe bakterii). Odpowiednio wysterylizowany materiał staje się więc całkowicie jałowy. Co więcej, natychmiastowe dezynfekowanie narzędzi tuż po wykonanym zabiegu, zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się wielu drobnoustrojów chorobotwórczych.

Płyny do dezynfekcji narzędzi z najwyższej półki

Warto również wiedzieć, że wszystkie nasze płyny pochodzą wyłącznie od czołowych producentów, takich jak: Medilab, Schülke, SPS Medical, Sterim, SUN Medical. Od początku naszej działalności, stawiamy zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu, dlatego też współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi oraz godnymi zaufania firmami, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję nabycia wyłącznie najlepszych i najskuteczniejszych płynów do dezynfekcji.

Płyn do dezynfekcji narzędzi – wszystkie niezbędne preparaty w jednym miejscu

Podstawą odpowiednio funkcjonującego gabinetu kosmetycznego jest właściwe dbanie o higienę wykorzystywanych podczas pracy narzędzi. Jeżeli więc otwierają Państwo salon lub też poszukują niezbędnych płynów do salonu już istniejącego – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować wysoką skuteczność, jak również dużą wydajność każdego produktu znajdującego się w naszym asortymencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl