Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Sterylizacja i dezynfekcja gabinetu, salonu urody oraz spa

Proponujemy Państwu zakup profesjonalnych i wysoce skutecznych preparatów do utrzymania i zachowania najwyższych standardów higieny w salonach urody oraz salonach SPA. Niniejsze produkty to przede wszystkim preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni o najwyższym spektrum działania na rynku. Umożliwiają one prawidłowe i wysoce skuteczne przeprowadzenie procesu mycia dużych powierzchni w gabinetach medycznych i kosmetycznych. Warto również podkreślić, że niniejsze produkty, bez których sterylizacja i dezynfekcja, której poddawany jest gabinet SPA i salon urody, pochodzą wyłącznie od znanych i cenionych producentów, dających gwarancję ich niezawodności.

Chusteczki do dezynfekcji gabinetu

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sterylizacja. Salon urody wymaga zachowania odpowiedniej higieny

Dlaczego produkty do sterylizacji salonów urody oraz innych, podobnych miejsc, są tak istotne? Wykonywanie różnego rodzaju zabiegów w salonach urody, czy też salonach SPA, wymaga odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedzialności za higienę, jak również bezpieczeństwo własne oraz klientów odwiedzających tego typu miejsce. Ryzyko zakażenia różnego rodzaju patogenami (zarówno grzybowymi, wirusowymi, jak i bakteryjnymi) jest bardzo wysokie, dlatego też warto już zawczasu zaopatrzyć się w profesjonalne i skuteczne preparaty do sterylizacji narzędzi. Jest to szczególnie istotne w przypadku narzędzi przerywających ciągłość skóry lecz nie tylko. Stosowanie się do przyjętych w salonie zasad związanych ze sterylizacją narzędzi jest podstawowym warunkiem bezpiecznej pracy.

Sterylizacja. Gabinet powinien być wolny od zarazków

Podstawą odpowiednio funkcjonującego gabinetu jest właściwe dbanie o jego higienę. Dlatego też warto wiedzieć, czym różnią się od siebie preparaty do dezynfekcji SPA lub innych salonów od sterylizacji. Różnica między tymi dwoma pojęciami polega przede wszystkim na tym, że podczas procesu dezynfekcji, niszczone są wegetatywne formy drobnoustrojów prątków, grzybów i bakterii, które mogą przyczyniać się do powstawania różnego rodzaju chorób. Natomiast podczas sterylizacji narzędzi, niszczone są wszelkie mikroorganizmy znajdujące się na danym przedmiocie (w tym również formy przetrwalnikowe bakterii). Odpowiednio wysterylizowany materiał staje się więc całkowicie jałowy. Co więcej, natychmiastowe dezynfekowanie narzędzi tuż po wykonanym zabiegu, zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się wielu chorobotwórczych drobnoustrojów.

Dezynfekcja SPA

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta produktów do sterylizacji gabinetów, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, którzy zdecydowali się na zakup preparatów za pośrednictwem niniejszej strony. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszym zespołem – chętnie odpowiemy na każde z nich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl