Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja

Autoklawy

Autoklawy klasy B to jedne z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych na rynku. Są w stanie sterylizować każdy rodzaj materiałów jak np. cążki, cęgi, pilniki metalowe, nożyczki etc. Oferowane autoklawy znajdą idealne zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, stomatologicznych, studiach tatuażu, gabinetach lekarskich, a także przychodniach lekarskich i szpitalach. Wszystkie oferowane przez nas autoklawy posiadają drukarki i spełniają wymogi dyrektywy o wyrobach medycznych oraz normy PN-EN 13060+A2:2011P.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Charakterystyka autoklaw klasy B

Cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B na tle innych, jest zastosowana w nich tzw. frakcyjna próżnia wstępna. Daje ona możliwość całkowitego usunięcia powietrza dzięki następującym po sobie impulsom próżni oraz dzięki wstrzyknięciom pary wodnej. Współcześnie jest to jedna z najskuteczniejszych form sterylizacji, która umożliwia jednocześnie wyjaławianie niemalże każdego rodzaju wsadu. Co więcej, autoklawy klasy B bardzo często wyposażane są w drukarki oraz inne, wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Autoklawy dają gwarancję wysokiej skuteczności

Sterylizacja narzędzi przy użyciu autoklawy jest jedną z najważniejszych i najskuteczniejszych sposobów zabijania różnego rodzaju drobnoustrojów. Jest ona również w pełni bezpieczna, dlatego też znaleźć ją można niemalże w każdym szpitalu, salonie piercingu, salonie kosmetycznym oraz wielu innych miejscach, w których zachowanie odpowiedniej higieny jest tak istotne. Jej działanie polega przede wszystkim na kondensacji pary wodnej na sterylizowanym ładunku oraz uwalnianiu energii, która przyczynia się do nieodwracalnych uszkodzeń mikroorganizmów.

Jeżeli również i Państwo poszukują autoklawy do swojego salonu kosmetycznego, szpitala i nie tylko, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo profesjonalne i wysoce skuteczne autoklawy, które dostępne są w atrakcyjnej cenowo ofercie. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku pytań do skontaktowania się z naszą firmą.

Autoklawy dedykowane salonom kosmetycznym

Obecnie autoklaw kosmetyczny to niezbędny element wyposażenia profesjonalnego salonu kosmetycznego i wielu innych miejsc, w których korzysta się z wielorazowych narzędzi kosmetycznych. Wpływa to bardzo pozytywnie na środowisko, jak i na codzienną pracę. Narzędzia wykonane ze stali i innych materiałów nadających się do sterylizacji w autoklawie charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością, jakością oraz komfortem w trakcie użytkowania. Autoklawy medyczne dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego różnią się między sobą pojemnością i wielkością. Dzięki temu każdy klient znajdzie model odpowiadający jego potrzebom.

Autoklaw kosmetyczny to profesjonalne i bardzo funkcjonalne urządzenie

Wybierając autoklaw kosmetyczny, należy zwrócić uwagę na kilka jego parametrów, niewątpliwie wpływających na jakość użytkowania. Przede wszystkim trzeba uwzględnić wielkość urządzenia - nasza oferta obejmuje między innymi autoklawy o pojemności od 8, do 18 litrów. Kolejnymi parametrami są: klasa urządzenia, typ sterylizacji (w pakietach lub luzem), czas programu do sterylizacji, a także temperatura pracy urządzenia. Na uwagę zasługują autoklawy kategorii B oraz posiadające zabezpieczenia przed nalaniem złej wody, które wykonują automatyczny pomiar przewodności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą trwałe, funkcjonalne autoklawy medyczne, jakie można znaleźć w naszym sklepie internetowym. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl