Autoklawy

Autoklawy klasy B to jedne z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych na rynku. Są w stanie sterylizować każdy rodzaj materiałów jak np. cążki, cęgi, pilniki metalowe, nożyczki etc. Oferowane autoklawy znajdą idealne zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, stomatologicznych, studiach tatuażu, gabinetach lekarskich, a także przychodniach lekarskich i szpitalach. Wszystkie oferowane przez nas autoklawy posiadają drukarki i spełniają wymogi dyrektywy o wyrobach medycznych oraz normy PN-EN 13060+A2:2011P.

Charakterystyka autoklaw klasy B

Cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B na tle innych, jest zastosowana w nich tzw. frakcyjna próżnia wstępna. Daje ona możliwość całkowitego usunięcia powietrza dzięki następującym po sobie impulsom próżni oraz dzięki wstrzyknięciom pary wodnej. Współcześnie jest to jedna z najskuteczniejszych form sterylizacji, która umożliwia jednocześnie wyjaławianie niemalże każdego rodzaju wsadu. Co więcej, autoklawy klasy B bardzo często wyposażane są w drukarki oraz inne, wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Autoklawy dają gwarancję wysokiej skuteczności

Sterylizacja narzędzi przy użyciu autoklawy jest jedną z najważniejszych i najskuteczniejszych sposobów zabijania różnego rodzaju drobnoustrojów. Jest ona również w pełni bezpieczna, dlatego też znaleźć ją można niemalże w każdym szpitalu, salonie piercingu, salonie kosmetycznym oraz wielu innych miejscach, w których zachowanie odpowiedniej higieny jest tak istotne. Jej działanie polega przede wszystkim na kondensacji pary wodnej na sterylizowanym ładunku oraz uwalnianiu energii, która przyczynia się do nieodwracalnych uszkodzeń mikroorganizmów.

Jeżeli również i Państwo poszukują autoklawy do swojego salonu kosmetycznego, szpitala i nie tylko, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo profesjonalne i wysoce skuteczne autoklawy, które dostępne są w atrakcyjnej cenowo ofercie. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku pytań do skontaktowania się z naszą firmą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl