Dłuta podologiczne do paznokci i skórek

Dłuta podologiczne do usuwania zrogowaciałego naskórka stóp, odcisków, brodawek. Marki First Blades. Precyzyjne profilowane ostrza, sterylnie opakowane.

Dłuto podologiczne do paznokci i do skórek jest niezastąpionym narzędziem stosowanym z powodzeniem w gabinetach podologicznych oraz kosmetycznych przy profesjonalnym opracowywaniu odcisków, brodawek, hiperkeratoz w wale paznokciowym czy pęknięć na pięcie. Wykonane zostało ono z wysokiej jakości chirurgicznej stali i zapakowane w profesjonalny sposób pojedynczo w sterylnych opakowaniach. Ponadto profilowane ostrze dokładnie dopracowanego dłuta podologicznego zapewnia precyzyjne wykonanie zabiegów. Dłuta podologiczne są sprzedawane w opakowaniach po 50 sztuk, w różnych rozmiarach.

Profesjonalne dłuta podologiczne - cena

Dłuta podologiczne oferowane w naszym sklepie internetowym można zakupić w cenie 65 zł. To dłuta podologiczne marki First Blades przeznaczone do usuwania zrogowaciałego naskórka stóp, odcisków oraz brodawek. Pakowane pojedynczo, jednorazowe, sterylnie i bezpiecznie transportowane, dostępne w wymiarach 1, 2, 3, 4, 5 oraz 8.

Dłuto podologiczne marki First Blades posiada wysokiej jakości ostrze francuskiej produkcji, wykonane ze stali węglowej, znajduje zastosowanie do usuwania zrogowaciałego naskórka stóp, odcisków i modzeli. Jednorazowe i perfekcyjnie profilowane ostrze (50 sztuk) świetnie nadaje się również do opracowywania rozpadlin i pęknięć, a dzięki bocznej części ostrza, może służyć do usuwania małych oraz średnich brodawek.

 

Zalety dłuta podologicznego

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym to dłuto podologiczne do skórek i do paznokci, wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, z powłoką antykorozyjną. Wyposażone zostało w perfekcyjnie profilowanie ostrze o wyjątkowej ostrości. Poradzi sobie z usuwaniem odcisków pokrytych hiperkeratozą, usuwaniem małych i średnich brodawek za pomocą bocznej części ostrza oraz opracowywaniem rozpadlin i pęknięć. Jest niezastąpionym narzędziem podologicznym do zabiegów na stopach w gabinetach kosmetycznych i podologicznych. Dysponujemy dłutami podologicznym w różnych rozmiarach. Mniejsze stosuje się zazwyczaj do usuwania małych, punktowych zmian lub do opracowywania pękających pięt. Większe sprawdzą się natomiast z powodzeniem do podłużnych modzeli. Dodatkowo można je używać do czyszczenia wału paznokciowego, stosując do tego całą krawędź ostrą lub boczną część jako skalpel. Zabiegom, do których zalecane jest stosowanie dłuta podologicznego, jak na przykład usuwanie odcisków czy brodawek wirusowych, często towarzyszy ból. Warto wtedy postawić na ostre narzędzia, aby zmniejszyć dyskomfort pacjenta.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Proponujemy szeroki wybór różnego rodzaju narzędzi kosmetycznych. Warto w tym przypadku stawiać wyłącznie na sprawdzone, solidne oraz w pełni bezpieczne rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl