Opcje przeglądania

Ostrza chirurgiczne

Ostrza chirurgiczne do przeprowadzania zabiegów podologicznych. Wykonane z wysokogatunkowej stali chirurgicznej renomowanej firmy Swann Morton.

W tej kategorii znajdziesz ostrza chirurgiczne, które przeznaczone są dla lekarzy w szpitalach i gabinetach zabiegowych, a także gabinetach kosmetycznych oraz podologicznych. Każdy oferowany skalpel chirurgiczny został wyprodukowany z wysokiej jakości stali chirurgicznej, gwarantującej najwyższy komfort użytkowania. Dostępny jest z reguły w różnych rozmiarach: od 10 do 24, pakowany pojedynczo lub po kilkadziesiąt sztuk.

Ostrza chirurgiczne do zabiegów podologicznych

Poniższa kategoria zawiera podstawowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów podologicznych, jakimi są ostrza chirurgiczne. Oferujemy w niej sterylne ostrza chirurgiczne wykonane z odpornej stali węglowej (niestopowej). Ostrza te zróżnicowane są pod względem kształtów - krawędzie narzędzia mogą być proste, zakrzywione, wygięte, zaokrąglone, trójkątne, spiczaste, krótkie czy długie. Kształt ostrza dobiera się w zależności od celu i rodzaju zabiegów, jak również nacięć chirurgicznych, które mają zostać wykonane.

Ostrza chirurgiczne do celów podologicznych - jakie wybrać?

Ostrza chirurgiczne do celów podologicznych powinny spełniać pewne kryteria. Powinny to być narzędzia jednorazowe, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantującej odpowiedni poziom pracy. Znajdują zastosowanie nie tylko podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych, ale także bardzo dobrze sprawdzają się w zabiegach podologicznych podczas usuwania zrogowaciałego naskórka na stopach, ze względu na wysoki stopień ostrości, istotny dla zmniejszenia dyskomfortu pacjenta. Każde ostrze pakowane jest sterylnie. Dostępne są różne rodzaje do wyboru. W naszym sklepie internetowym oferujemy skalpele chirurgiczne do przeprowadzania zabiegów podologicznych renomowanej, angielskiej firmy Swann Morton. Produkty tej marki występują w rozmiarach 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 36.

ostrza chirurgiczne
skalpel chirurgiczny

Dlaczego warto postawić na renomowaną firmę Swann-Morton?

Uznana na rynku firma Swann-Morton została założona dokładnie w 1932 w Sheffield. W międzyczasie stała się wiodącą marką ostrzy chirurgicznych, skalpeli chirurgicznych oraz uchwytów do skalpeli ew. dłutów. Wyróżniła się wysoką jakością, precyzją wykonania, niezawodnością swoich produktów, wytwarzanych starannie w oparciu o innowacyjną technologię. Preferowana przez większość chirurgów i innych specjalistów medycznych, na przykład podologów, oferuje bogaty asortyment produktowy, a w nim około 70 różnych rodzajów ostrzy chirurgicznych oraz około 30 uchwytów do skalpeli chirurgicznych oraz eksportuje te produkty do ponad 100 krajów świata. Sterylne produkty firmy Swann-Morton posiadają cztery, starannie oszlifowane strony, jak na przykład model SM69 i pasują do różnego rodzaju uchwytów skalpeli chirurgicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl