Opcje przeglądania

Cążki kosmetyczne - 3mm

Zabieg manicure, czy pedicure, w tym obcinanie paznokci i wycinanie skórek, możemy wykonać w gabinecie kosmetycznym, SPA, medycznym pod okiem profesjonalisty, jak również samodzielnie w warunkach domowych. W każdym jednak przypadku będziemy potrzebować odpowiednich narzędzi, takich jak cążki do skórek i paznokci.

W naszej ofercie znalazły się cążki do paznokci, skórek, a także takie o różnej długości ostrza, a wybór odpowiedniej dla siebie, zależy tylko od indywidualnych upodobań i przyzwyczajeń.

Charakterystyka naszych cążek do skórek - 3 mm

Cążki do skórek 3mm wykonane są ze stali nierdzewnej, tworzywa narzędzi dla lekarzy chirurgów, która jest odporna na proces utleniania się i korozję. Narzędzia można wielokrotnie myć, dezynfekować, sterylizować bez obawy o ich uszkodzenie. Dzięki temu nasze cążki spełniają wymagania, pod względem jakości tworzywa i wykonania, najlepszych specjalistów. Cążki z długością ostrza 3 mm są niezwykle precyzyjne i ostre. Ostrość przez długi czas zapewnia im technika ręcznego ostrzenia.

Stal chirurgiczna zastosowana w cążkach do paznokci o długości 3 mm

Cążki do paznokci 3mm również wykonane są ze stali chirurgicznej, co gwarantuje ich długą żywotność, bez korozji, narzędzia i zachowanie go w bardzo dobrym stanie. Niniejsze narzędzia o długości ostrza 3 mm pozwalają na sprawne i precyzyjne wycięcie nawet głęboko i daleko umiejscowionego brzegu paznokcia. Dzięki temu praca z takim narzędziem jest wygodna, sprawna i komfortowa. Cążki są również odpowiednio wyprofilowane. Łatwo trzyma się je w dłoni i sprawnie obcina paznokcie, dopasowując odpowiednio siłę nacisku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl