Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Cęgi do cięcia drutu

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szereg narzędzi podologicznych, takich jak cążki do paznokci, obcęgi do cięcia drutu, igłochwytacze, cążki do wrastających paznokci, odznaczające się wysoką jakością wykonania zgodnie ze sztuką rzemiosła. Podczas ich produkcji stosuje się bowiem najwyższej jakości stal nierdzewną. Narzędzia te są zatem produktami specjalistycznymi, przeznaczonymi zarówno do użytku domowego, jak i w szpitalach, gabinetach lekarskich, a także kosmetycznych i podologicznych.

Kleszcze do cięcia drutu - specyfikacja produktu

Kleszcze do cięcia drutu przeznaczone są do cięcia twardego drutu o maksymalnej grubości 5 mm. Część tnąca wykonana jest z utwardzonego materiału (węglik spiekany), co skutkuje wydłużeniem żywotności narzędzia, ponieważ zabezpiecza ostrze przed wyszczerbieniem. Ostry czubek pozwala na dokładne cięcie drutu na płytce paznokcia. Narzędzie wykonane jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej, pod specjalne potrzeby zabiegów podologicznych oraz posiada certyfikat CE.

Wrastające paznokcie, a stosowane narzędzia podologiczne

Problem wrastających paznokci dotyczy coraz większej liczby pacjentów. Obcęgi do cięcia drutu to jedno z narzędzi wykorzystywanych w gabinetach podologicznych w celu docięcia drutu, który będzie następnie służył do wyginania bądź docinania gotowych do użycia klamer. Igłotrzymacz do drutu, dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego, a dokładniej igłotrzymacz Mathieu o długości 14 cm, służy natomiast do trzymania igły podczas szycia chirurgicznego. Imadło wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej posiada certyfikaty: ISO 9001:2000, ISO 13485:2003, CE MARK, QSR. Wyposażone zostało w system zaciskowy, umożliwiający precyzyjne dociskanie.

cęgi do cięcia drutu
kleszcze do cięcia drutu

Narzędzia podologiczne do zakładania klamer

Wszystkie narzędzia podologiczne do zakładania klamer na paznokcie po każdym użyciu należy poddać dokładnemu procesowi dezynfekcji i sterylizacji. Zabiegi przeprowadzane z użyciem klamer ortonyksyjnych cechuje bezbolesność procesu aplikacji, estetyka terapii oraz przede wszystkim skuteczność w przeciwdziałaniu wrastaniu paznokci. W naszej ofercie sklepu internetowego znajdziesz wszystkie, niezbędne narzędzia do przeprowadzenia zabiegu zakładania klamer ortonyksyjnych.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Można wymienić kilka sygnałów, które powinny skłonić do nałożenia klamry na paznokcie. Najbardziej podstawowym jest ból towarzyszący chodzeniu w zakrytym obuwiu. Pęknięte lub odłamane fragmenty paznokcia w jego górnych rogach również mogą przyczynić się do wrastania paznokci, co sugeruje takie właśnie rozwiązanie. Na klamrę warto również się zdecydować, gdy po zabiegu zerwania płytki, odrastający paznokieć ponownie wrasta w skórę. Obecnie jednak odchodzi się od zrywania płytek, w miejsce czego stosuje się zakładanie klamry na paznokcie. Warto stawiać zatem na innowacyjne oraz w pełni bezpieczne rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl