Opcje przeglądania

Płyny/preparaty do mycia i dezynfekcji rąk

Na niniejszej stronie proponujemy Państwu zakup profesjonalnych oraz wysoce skutecznych preparatów do zapewnienia i zachowania najwyższych standardów higieny skóry przy wykonywaniu zabiegów medycznych i kosmetycznych. Nasz asortyment to przede wszystkim płyn dezynfekujący, preparat, żele, emulsje do dezynfekcji i mycia skóry rąk i ciała o najwyższym spektrum działania oraz właściwościach pielęgnacyjnych. Co równie ważne, wszystkie niniejsze preparaty, bez których nie jest możliwa prawidłowa dezynfekcja dłoni, pochodzą wyłącznie od najlepszych, światowych marek, takich jak: Medilab oraz Schülke.

Płyn do dezynfekcji rąk – dlaczego warto go mieć?

Dezynfekcja dłoni z całą pewnością nie powinna być bagatelizowana, ponieważ zarówno zdrowie, jak i bezpieczeństwo ludzi jest kwestią najważniejszą, niezależnie od branży oraz zawodu, jaki Państwo wykonują. Na rękach każdego dnia przenosimy szereg niebezpiecznych szczepów bakterii, pałeczek salmonelli, rotawirusów, czy też tasiemców, dlatego też warto już zawczasu zaopatrzyć się w nasze preparaty do dezynfekcji rąk. Sprawdzą się one przede wszystkim w szpitalach, gabinetach kosmetycznych, gabinetach podologicznych oraz wielu innych miejscach, w których odpowiednia higiena rąk jest tak istotna.

Preparat do dezynfekcji rąk – niezbędny w każdym gabinecie

Praca w gabinetach kosmetycznych oraz lekarskich wymaga odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedzialności za higienę, jak również bezpieczeństwo własne oraz klientów lub pacjentów odwiedzających salon. Ryzyko zakażenia różnego rodzaju patogenami (zarówno grzybowymi, wirusowymi, jak i bakteryjnymi) jest bardzo wysokie, dlatego też warto już zawczasu zaopatrzyć się w profesjonalne i skuteczne preparaty dezynfekujące. Stosowanie się do przyjętych w salonie zasad związanych z higieną rąk oraz sterylizacją narzędzi, jest podstawowym warunkiem bezpiecznej pracy, o czym należy pamiętać.

Płyn dezynfekujący do rąk – co jeszcze warto wiedzieć?

Preparaty do dezynfekcji są specjalistycznymi produktami biobójczymi, które skutecznie eliminują występowanie różnego rodzaju drobnoustrojów. Są one polecane wszędzie tam, gdzie niezbędny jest wysoki reżim sanitarny, tj. w służbie zdrowia, domach opieki, przedszkolach, żłobkach, czy też przemyśle spożywczym. Preparaty te doskonale odnajdą się także w miejscach publicznych, takich jak hotele, urzędy oraz biura. Poza podstawową funkcją, jaką jest dezynfekcja, środki te charakteryzują się także innymi zaletami: skutecznie chronią oraz pielęgnują skórę, nawet w przypadku regularnego ich stosowania.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, którzy zdecydowali się na zakup preparatów za pośrednictwem niniejszej strony. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszym zespołem – chętnie odpowiemy na każde z nich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl