Profesjonalne cążki do skórek ze stali chirurgicznej

Proponujemy Państwu zakup profesjonalnych cążek do wycinania skórek. Wszystkie z nich wykonane zostały ze stali nierdzewnej marki 40X13, której używa się do produkcji narzędzi chirurgicznych. Próżniowa obróbka termiczna zapewnia wysoką twardość stali, która ma bezpośrednie przełożenie na trwałość wszystkich cążków do skórek. Co równie ważne, dzięki dwustronnemu ostrzeniu krawędzi tnących cążki nie ciągną i nie zaczepiają ścinanej skórki. Profesjonalne cążki do skórek ze stali chirurgicznej STALEKS nadają się do sterylizacji w autoklawie i dostępne w różnych wymiarach ostrzy i wariantach rączek, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep, znajdzie tu coś dla siebie.

cążki do skórek

CĄŻKI DO SKÓREK NS-10-4 CĄŻKI DO SKÓREK NS-10-4
Producent: Staleks
Cena: 89,90 zł
zobacz więcej
CĄŻKI DO SKÓREK NS-30-5  CĄŻKI DO SKÓREK NS-30-5
Producent: Staleks
Cena: 89,90 zł
szt.
zobacz więcej
CĄŻKI DO SKÓREK NC-10-6  CĄŻKI DO SKÓREK NC-10-6
Producent: Staleks
Cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cążki do skórek NE-11-15 Cążki do skórek NE-11-15
Producent: Staleks
Cena: 130,00 zł
zobacz więcej
Cążki do skórek NC-10-11 Cążki do skórek NC-10-11
Producent: Staleks
Cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cążki do skórek NC-10-8 Cążki do skórek NC-10-8
Producent: Staleks
Cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cążki do skórek NE-100-5 Cążki do skórek NE-100-5
Producent: Staleks
Cena: 130,00 zł
zobacz więcej
Cążki do skórek NE-100-7 Cążki do skórek NE-100-7
Producent: Staleks
Cena: 130,00 zł
zobacz więcej
Cążki do skórek NE-20-8 Cążki do skórek NE-20-8
Producent: Staleks
Cena: 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cążki do skórek NE-80-9 Cążki do skórek NE-80-9
Producent: Staleks
Cena: 135,00 zł
zobacz więcej

obcążki do skórek

Ostrze w profesjonalnych cążkach do skórek

Najważniejszym elementem cążek do skórek jest bez wątpienia ich ostrze. Powinno być ono naostrzone w taki sposób, by ich używanie nie było związane z szarpaniem oraz ciągnięciem skóry. Co więcej, musi być ono na tyle delikatne, by nie wyrządzało jakiejkolwiek krzywdy, nawet w przypadku pospiesznego przycinania skórek. Jest ono oznaczane przede wszystkim w oparciu o szerokość – im jest ona większa, tym łatwiejsze będzie wycinanie niechcianych skórek.

Cążki do skórek ze stali chirurgicznej

Cążki mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, jednak najlepszym wyborem będą te, wykonane ze stali nierdzewnej lub stali chirurgicznej. Charakteryzuje się ona wysoką odpornością na korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że ich zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas. To doskonała propozycja dla każdej osoby poszukującej tego typu narzędzi, ponieważ są one bardzo wygodne w użytkowaniu i nie trzeba ich ostrzyć.

Cążki do skórek – zapraszamy do zakupów!

Cążki ze stali chirurgicznej są jednym z elementów składających się na piękny wygląd naszych dłoni. Za ich pomocą jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianych skórek nachodzących na płytkę paznokcia, które powodują, że ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli więc poszukują Państwo profesjonalnych narzędzi, które będą służyć w pełni niezawodnie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Możemy zagwarantować szeroki wybór cążek, atrakcyjne ceny oraz możliwie jak najszybszy czas wysyłki każdego produktu.

profesjonalne cążki do skórek

Cążki do skórek – ramiona i inne dodatkowe elementy

Wykonując zabieg manicure w salonie kosmetycznych, czy domu, chcemy przeprowadzić go szybko i sprawnie, co oznacza m.in. wycięcie skórek bez kaleczenia dłoni. Możemy sobie zapewnić taki komfort, wybierając odpowiednie cążki do wycinania skórek, czyli takie, którym będzie się łatwo operowało w dłoniach. Ramiona w cążkach to ważny element, o którym należy pomyśleć przed dokonaniem zakupu. Ramiona powinny dobrze dopasowywać się do dłoni. Za długimi będzie się źle usuwało skórki, za krótkimi niewygodnie naciskało przy wycinaniu. Od ramion zależy siła nacisku cążek. Wybierając cążki do skórek ze stali chirurgicznej lub ze stali nierdzewnej, mają Państwo również pewność, że element nitujący (czyli ten znajdujący się w połowie ramion) będzie mocny i solidny.

Cążki do skórek – cena

Cena naszych narzędzi do manicure jest bardzo korzystna, uwzględniając najwyższą jakość i precyzję wykonania narzędzi. Nasz klient może mieć pewność, że cążki do skórek od Pro Beauty będą mu służyć przez długie lata.

Cążki do skórek – po czym poznać dobry model?

Odpowiedź na pytanie, jakie cążki do skórek wybrać, jest dość złożona. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na łatwość i swobodę w operowaniu tym narzędziem. Da się je określić poprzez wybraną długość cążek oraz wyprofilowanie rączek. W rezultacie przyszły użytkownik z dużym prawdopodobieństwem zyska stabilność chwytu, ochronę przed przypadkowym wypadnięciem podczas wycinania skórek i pewne właściwości antypoślizgowe. Zdarza się, że taki zabieg, zwłaszcza w warunkach domowych, odbywa się przy wilgotnych lub lekko spoconych dłoniach. Zewnętrzna struktura tych cążek może więc zapobiec potencjalnym trudnościom. Ważny jest dostęp do zadartych części wokół paznokcia i ogólna swoboda ruchów podczas wycinania. Dzięki temu zabieg przebiegnie naprawdę sprawnie.

Podręczne warianty cążek do skórek

Doskonałym wyborem są cążki do skórek Staleks, które wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami. Jest to atut, który odnosi się nie tylko do możliwości łatwego użycia, ale też przechowywania czy przewożenia w saszetce. Wystarczy bowiem zwyczajna kosmetyczka, do której można zmieścić właśnie takie narzędzie pielęgnacyjne. Gdy dana osoba udaje się w podróż, może mieć ze sobą również cążki, szczególnie kiedy zmaga się z nawracającym problemem zadartych skórek. Przyczynami bywają zwykle niedobory witaminowe, zła dieta czy zewnętrzne warunki. Takie niedoskonałości trzeba jednak regularnie wycinać, by nie doszło do podrażnień lub uszkodzeń paznokci. Cążki Staleks są do tego wręcz idealne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl