Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i szkoleniach.

Swann Morton – lider branży narzędzi chirurgicznych

Precyzja, niewiarygodnie wysoka jakość narzędzi, a także ich niezawodność – to najbardziej trafne określenia opisujące markę Swann Morton. To firma, która jest niekwestionowanym światowym liderem branży narzędzi chirurgicznych. Swann Morton na świecie działa od 1932 roku. Polski rynek marka podbiła stosunkowo niedawno, szybko jednak zyskując przychylność użytkowników. Swann Morton to przede wszystkim marka znana z blisko siedemdziesięciu rodzajów kształtów ostrzy i rozmaitych uchwytów. Ostrza chirurgiczne Swann Morton są najczęściej używanymi ostrzami w naszym kraju. Skalpel Swann Morton czy ostrza Swann Morton to narzędzia używane na szeroką skalę w polskiej służbie zdrowia, ratownictwie medycznym, stomatologii, a także profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Produkty doceniane przez profesjonalistów

Swann Morton to marka, która jest popularna na całym świecie, głównie dzięki jakości produktów, które oferuje. Ostrza chirurgiczne Swann Morton to  niezwykle precyzyjne i delikatne narzędzia, które spełniają swoją funkcję w 100%. Wszystkie produkty marki – ostrza i skalpele Swann Morton – wykonane są z wysokogatunkowej stali chirurgicznej, która posiada wszelkie niezbędne atesty. Firma specjalizuje się w produkcji ostrzy jednorazowych, czyli tych najczęściej używanych w salonach kosmetycznych i służbie zdrowia. Każde ostrze znajduje się w sterylnym opakowaniu, dzięki czemu specjalista ma gwarancję jego sterylności i bezpieczeństwa zabiegu, który będzie wykonywał. Wszystkie ostrza Swann Morton są produktem przemyślanym – dla wygody użytkowników w ofercie producenta znajdziemy również kompatybilne z ostrzami Swann Morton rękojeści.

Gdy liczy się precyzja

Ostrza Swann Morton na wielką skalę wykorzystywane są w szeroko pojętej polskiej służbie zdrowia – u dentysty, w gabinecie chirurgicznym czy zabiegowym, ale również w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Atutem ostrzy Swann Morton jest ich wysoka jakość – jakość użytej do ich produkcji stali, jak również jakość produktów pośrednich, takich jak chociażby rękojeści. Dzięki tej kombinacji finalnie otrzymujemy produkt, który jest najchętniej wybieranym produktem również w salonach kosmetycznych. Ostrza Swann Morton to synonim precyzji, która jest niezbędna u zawodowej kosmetyczki czy w gabinecie zabiegowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl