Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i szkoleniach.

Schülke – firma, która dba o Twoje zdrowie

Istnieje w Polsce marka, która nieustannie dba o zdrowie swoich klientek, równocześnie dostarczając rewelacyjnych rozwiązań w formie sprawdzonych produktów, które mają na celu utrzymanie higieny i właściwą konserwację wszystkich sprzętów kosmetycznych. Schülke, bo właśnie o tej marce mowa, to firma, która działa na pięciu kontynentach, rokrocznie przekonując do swoich rozwiązań kolejnych klientów. Sama firma Schülke to aż 125 lat doświadczenia! Na rynku polskim produkty Schülke znane są przede wszystkim profesjonalnym salonom kosmetycznym, a sklep Schülke jest jednym z najczęściej odwiedzanych sklepów pomocnych w branży kosmetycznej.

Schülke to marka, dla której liczy się zdrowie

Preparaty Schülke w całości są odzwierciedleniem filozofii i głównej misji marki – dbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów. Schülke jest niekwestionowanym liderem w dostarczaniu skutecznych i sprawdzonych rozwiązań w kwestii utrzymania higieny i właściwej konserwacji sprzętów medycznych i kosmetycznych. Wreszcie Schülke to marka, która myśli o zdrowiu Twoim i Twoich klientów, jeszcze zanim Ty zdążysz dostrzec ryzyko – produkty Schülke są świetne w prewencji, ponieważ firma doskonale zdaje sobie sprawę, że łatwiej jest zapobiegać wszelkim infekcjom, niż je zwalczać. 

Konkurencyjne produkty Schülke na polskim rynku

Preparaty Schülke przeznaczone są do utrzymania higieny i właściwej konserwacji sprzętów. Świetnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i gabinetach medycznych i chirurgicznych, czyli wszędzie tam, gdzie kwestia ochrony przed drobnoustrojami jest kwestią priorytetową. Produkty Schülke można podzielić na kilka głównych kategorii: znajdziesz preparaty Schülke zapobiegające zakażeniom rąk, skóry, powierzchni, ran, a także narzędzi. Specjalizacją firmy Schülke jest dezynfekcja szeroko pojęta, a zatem preparaty do dezynfekcji Schülke to wysoko wyspecjalizowane produkty, które dają prawie stuprocentową pewność braku niebezpiecznych zakażeń. Preparaty Schülke dają Ci bowiem gwarancję ochrony zdrowia – za marką Schülke stoi sztab specjalistów z różnych dziedzin, którzy dokładają wszelkich starań, abyś otrzymał produkt skuteczny i spełniający wysokie kryteria produktów do utrzymania higieny i konserwacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy Shoper.pl