Worek anymikrobiologiczny do frezarek Yuki V30, V40 i Sinus

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 26,00 zł 26.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia frezarek do paznokci jest filtr antymikrobiologiczny. Zapobiega on rozwojowi bakterii i grzybów, a przedstawiona opcja jest dedykowana do modelu SINUS I, SINUS II, YUKI V30 i V40. Należy oczywiście pamiętać o cyklicznej wymianie, która pozwoli na zachowanie optymalnego poziomu higieny. Zaprezentowany worek należy usunąć po około 20 roboczogodzinach. Jest to nie tylko kwestia utrzymania czystości, ale także sprawności całego urządzenia. Zaniechanie wymiany może wiązać się z zaburzeniem pracy mikrosilnika, a w konsekwencji poważną awarią. Jednak zalety wynikające z zastosowania filtra sprawią, że dużo łatwiej będzie zachować systematyczność takich działań.

Zwiększone bezpieczeństwo oraz higiena pracy

Sprawdzony worek antymikrobiologiczny jest wykonany z materiału najwyższej jakości, dzięki czemu nie ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu. Będzie on wykorzystany wszędzie tam, gdzie frezarka uwzględnia również pochłaniacz pyłu. W zależności od indywidualnych preferencji przyszły nabywca ma do dyspozycji dwie opcje. Są nimi produkty jednorazowego lub wielokrotnego użytku. Pierwsze z nich muszą być wymienione po każdym użyciu. Może się to wiązać z dodatkowymi obowiązkami, dlatego sporą popularnością cieszy się też drugi wariant. Przywrócenie właściwej higieny materiałowej polega po prostu na wypraniu oraz ponownym zainstalowaniu takiego worka.

Filtr antymikrobiologiczny to optymalna praca frezarki

Należy pamiętać, że jeśli już klient decyduje się na frezarkę do paznokci z pochłaniaczem pyłu, to trzeba zwrócić baczną uwagę właśnie na filtr antymikrobiologiczny. Poprawna praca urządzenia wynika nie tylko z odpowiedniego dopasowania poszczególnych elementów, ale też cyklicznych zabiegów konserwacyjnych. Dlatego każdy komponent jest istotny dla bieżącego funkcjonowania. Można w ten sposób uniknąć niepożądanych awarii, które byłyby dodatkowym wydatkiem dla posiadacza frezarki. Sam worek zapewni z kolei właściwe warunki higieny, aby pielęgnacja paznokci odbywała się w poczuciu pełnego komfortu. Znaczenie takiego filtra jest zatem niebagatelne.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl