Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i szkoleniach.

Sterim

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalnych salonów kosmetycznych, w których najważniejszymi czynnikami jest dbanie o dobro klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa. Właśnie z tego względu w asortymencie dostępne są produkty marki Sterim. Firma ta już od wielu lat funkcjonuje na rynku i jest doskonale rozpoznawalna w branży kosmetycznej. Profesjonaliści cenią ją za wysokiej jakości produkty, które są niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach. Inżynierowie i projektanci zatrudnieni w firmie Sterim to prawdziwi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dlatego warto im zaufać i podczas wyposażania salonu kosmetycznego skorzystać z kompleksowej oferty marki Sterim. W naszym asortymencie dostępne są między innymi artykuły do sterylizacji, wśród których znajdują się rękawy i torebki gwarantujące sterylność podczas przeprowadzania zabiegów kosmetycznych.

Sterylizacja w gabinecie kosmetycznym to podstawa

Zachowanie najwyższego poziomu higieny i sterylności jest najważniejszą kwestią w przypadku salonów kosmetycznych, w których podczas wykonywanych zabiegów zatrudniony personel często ma bezpośredni kontakt ze skórą klientów. Warto wiedzieć, że sterylizacja to proces mający na celu usunięcie wszystkich form przetrwalnikowych z narzędzi, które miały styczność z krwią bądź przerwaniem tkanki ciągłej. Niezdezynfekowane narzędzia mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, dlatego sterylizacja powinna się ona odbywać w każdym salonie kosmetycznym, w którym bezpieczeństwo klientów jest traktowane priorytetowo. Jeśli zatem zależy Ci na osobach odwiedzających Twój salon i ich pozytywnej opinii, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty i zamów wyselekcjonowane produkty marki Sterim, wśród których do najpopularniejszych należą rękawy i torebki przeznaczone do sterylizacji.

Artykuły do sterylizacji marki Sterim – gwarancja bezpieczeństwa i najwyższego poziomu higieny

Prezentowane w tej kategorii, samoklejące, papierowo-foliowe torebki do sterylizacji Sterim gwarantują bezpieczną i szybką sterylizację oraz wygodne przechowywanie narzędzi kosmetycznych o różnym rozmiarze i przeznaczeniu. Akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a na linii zgrzewu widoczne są wskaźniki chemiczne sterylizacji oraz najważniejsze informacje techniczne w języku polskim. Dodanie torebki do sterylizacji Sterim do wyposażenia salonu pozwoli zaoszczędzić na wydatkach związanych z zakupem urządzeń zgrzewających.

Rękawy do sterylizacji Sterim to kolejne akcesoria warte uwagi. Są to również produkty papierowo-foliowe o gładkiej powierzchni z zakładką przeznaczone do sterylizacji formaldehydem, tlenkiem etylenu i parą wodną. Prezentowane rękawy to opakowania jednorazowe, gwarantujące bezpieczną sterylizację. Stanowią także doskonały sposób na przechowywanie czystych materiałów kosmetycznych i medycznych. Akcesoria są przezroczyste z jednej strony, dzięki czemu ich zawartość jest widoczna na pierwszy rzut oka, co znacznie ułatwia organizację. Opakowania można bez problemu otworzyć bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Ponadto, są trwałe i odporne na uszkodzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl