Cążki do wrastających paznokci

Wrastające paznokcie, czyli wrastanie ich bocznej krawędzi pod skórę, to często przyczyna codziennego dyskomfortu. Najczęściej wrastają paznokcie u stóp, powodując ból podczas chodzenia. Jeśli i Państwo zauważyli u siebie taki problem, jak najszybciej należy się nim zająć. Wcześniejsze zapobieganie wrastaniu paznokci może bowiem wykluczyć konieczność przeprowadzenia bolesnej, chirurgicznej korekcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cążków do wrastających paznokci.

Cążki do wrastających paznokci z oferty Pro Beauty

Oferowane przez nas cążki do wrastających paznokci pozwolą na przeprowadzenie profesjonalnego pedicure zarówno w domu, jak i salonach kosmetycznych, gabinetach medycznych, salonach SPA oraz praktycznie w każdych innych warunkach. Dzięki cążkom z łatwością i niezwykłą precyzją usuniesz wrastające paznokcie. W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy taki zbiór tych narzędzi kosmetycznych, aby każdy klient bez problemu mógł dopasować jedno z nich do własnych potrzeb.

Solidna jakość i wykonanie cążek do wrastających paznokci

Nasze cążki do wrastających paznokci wykonane są ze stali nierdzewnej, czyli materiału używanego również do produkcji narzędzi dla chirurgów. Jest to stal wyjątkowo odporna na proces utleniania. Cążki można więc bez problemu myć, dezynfekować i sterylizować. Uwagę powinni Państwo zwrócić również na mocną i poręczną budowę cążek. Ich kształt pozwala pracować z precyzją, usuwając nawet głęboko i daleko wrastające paznokcie. Narzędzie dobrze i sprawnie trzyma się w dłoni. Możliwe jest także dopasowanie cążek do uchwytu dłoni i regulować siłę cięcia podczas pedicure, co jest ważne dla komfortu zabiegu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl