Frezarka podologiczna z pochłaniaczem pyłu YUKI V40

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 5 800,00 zł 5800.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Największą zaletą, jaką może się pochwalić frezarka YUKI, jest wyjątkowo cicha praca. Do tego dochodzi również zwiększona higiena oraz zabezpieczenie przed niekontrolowanym wnikaniem drobnoustrojów. Należy pamiętać, iż mogą one nie tylko pozostawać na skórze, ale też być wdychane. Pochłaniacz pyłu odpowiada zatem za optymalną ochronę wszystkich osób przebywających w gabinecie podczas danego zabiegu. Profesjonalna frezarka będzie uwzględniać potrzeby posiadacza w kwestiach praktycznych i funkcjonalnych. Może się więc odznaczać dużą mocą odciągu, opcją programowania prędkości, wskazywaniem poziomu zapełnienia worka oraz wyświetlaniem komunikatów o przegrzaniu. Osoba obsługująca będzie w stanie szybko zareagować na daną informację.

Jak funkcjonuje profesjonalna frezarka do paznokci?

Frezarka do salonu kosmetycznego działa w oparciu o określone mechanizmy. Niektóre z nich odpowiadają za aspekty praktyczne realizowanych działań. Można tu wspomnieć o możliwości ustawiania prędkości, określonej mocy odciągu czy też natychmiastowej zmianie kierunku obrotu. Inne kwestie dotyczą z kolei bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania, chociażby ochrony przed przypadkową zmianą poziomu napięcia, szybkiej i skutecznej konserwacji oraz wielofunkcyjnego panelu zasilającego. Całość przedstawionych atutów sprawia, że można osiągnąć optymalny poziom eksploatacyjny takiego urządzenia.

Najlepsza frezarka do salonu kosmetycznego

Ostateczny wybór produktu musi być oparty o solidne argumenty. Zazwyczaj wiąże się on z określonym wydatkiem, dlatego taka inwestycja w dłuższej perspektywie powinna się zwrócić. Bardzo wiele zależy od indywidualnych oczekiwań klienta oraz budżetu. Jedną z chętniej wybieranych opcji jest między innymi frezarka V40, spełniająca wszelkie normy technologiczne. Jej właściwości zostały bowiem potwierdzone specjalistycznymi testami, które wskazują na zasadność ewentualnego zakupu. Profesjonalne salony kosmetyczne nie mogą sobie pozwolić na rozwiązania o wątpliwej jakości, stąd taka rekomendacja wydaje się jak najbardziej słuszna.

Minimalny moment obrotowy wyrażony w n/m  - 13,9 mNm
Moc odciągu 350W

- sensorycznie regulowana prędkość obrotów do 40000 obr/min
- wymienny pochłaniacz pyłu (antybakteryjny) wystarcza na 20 roboczogodzin 
- elektromagnetyczny uchwyt frezu (łatwa i szybka wymiana frezów)
- elektromagnetyczne sprzęgło nie pozwalające przegrzać skóry pacjenta (zapobiega poparzeniu podczas zabiegu) 
- sensorycznie regulowana siła odciągu 
- wyświetlacz LCD (pokazuje ustawienia i parametry pracy frezarki)
- wskazanie zapełnienia pochłaniacza 
- informacje o przegrzaniu 
- przełącznik włącz/wyłącz przy rękojeści frezarki 
- trzy przyciski do zaprogramowania prędkości M1,M2,M3 
- natychmiastowa zmiana kierunku obrotu lewo/prawo 
- jedna z najcichszych frezarek na rynku.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl