Opcje przeglądania

Mycie/sterylizacja narzędzi kosmetycznych do manicure i spa

Wszystkim osobom zainteresowanym proponujemy zakup profesjonalnych preparatów oraz akcesoriów do mycia i dezynfekcji narzędzi o najwyższym spektrum działania na rynku. Umożliwiają one prawidłowe przeprowadzenie procesu mycia i dezynfekcji manualnej oraz w myjkach ultradźwiękowych, co jest kwestią niezwykle istotną szczególnie w przypadku sterylizacji narzędzi. Warto również wiedzieć, że wszystkie preparaty, których wymaga sterylizacja narzędzi kosmetycznych do manicure w SPA dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność nabycia produktu z najwyższej półki.

GIGASEPT instru AF 2L

GIGASEPT instru AF 2L
GIGASEPT instru AF 2L

Preparat do manualnej dezynfekcji i czyszczenia narzędzi chirurgicznych i kosmetycznych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 98,00 zł
szt.

ANIOSYME DD1 1l

ANIOSYME DD1 1l
ANIOSYME DD1 1l
Płynny, trójenzymatyczny preparat do manualnej dezynfekcji i mycia zanieczyszczonych narzędzi chirurgicznych, endoskopów i innych wyrobów medycznych.

 

 • spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy
 • niskie stężenie roztworu roboczego i krótki czas działania  - 0,5% - 5 minut
 • wysoka skuteczność biobójcza w obecności zanieczyszczeń organicznych
 • wysoka wydajność koncentratu - z 1 litra koncentratu użytkownik uzyskuje 200 litrów roztworu roboczego
 • ekonomiczny w użyciu - bardzo niski koszt roztworu roboczego
 • doskonałe  właściwości myjące dzięki działaniu detergentów i kompleksu trójenyzmatycznego - szybko i skutecznie usuwa biofilm i rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne
 • narzędzia po dezynfekcji nie wymagają doczyszczenia dzięki doskonałym właściwościom myjącym
 • długi czas zachowywania aktywności myjącej i biobójczej roztworu roboczego
 • wysoka kompatybilność materiałowa - może być stosowany do dezynfekcji wszystkich rodzajów wyrobów medycznych
 • neutralne pH roztworu i zawartość substancji antykorozyjnych chroni narzędzia przed korozją
 • możliwość zastosowania w myjkach ultradźwiękowych
 • wyrób medyczny klasy IIb
 • każda 1-litrowa butelka wyposażona w praktyczny dozownik przelewowy

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 92,00 zł
szt.

Mucadont fluid spray 400ml

Mucadont fluid spray 400ml
Mucadont fluid spray 400ml

Mucadont FLUID wysokiej jakości spray do pielęgnacji narzędzi zaprojektowany z myślą o ochronie i pielęgnacji wrażliwych instrumentów metalowych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 48,00 zł
szt.
 • nowość

Sterylizacja narzędzi. SPA oraz salony kosmetyczne powinny zainteresować się naszą ofertą

Wykonywanie różnego rodzaju zabiegów w salonach manicure, podologicznych salonach SPA oraz wielu innych, wymaga odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedzialności za higienę, jak również bezpieczeństwo własne oraz klientów odwiedzających tego typu miejsce. Ryzyko zakażenia różnego rodzaju patogenami (zarówno grzybowymi, wirusowymi, jak i bakteryjnymi) jest bardzo wysokie, dlatego też warto już zawczasu zaopatrzyć się w profesjonalne i skuteczne preparaty do sterylizacji narzędzi. Jest to szczególnie istotne w przypadku narzędzi przerywających ciągłość skóry lecz nie tylko. Stosowanie się do przyjętych w salonie zasad związanych ze sterylizacją narzędzi jest podstawowym warunkiem bezpiecznej pracy.

Sterylizacja narzędzi manicure – czym różni się od dezynfekcji?

Zasadnicza różnica między sterylizacją narzędzi kosmetycznych a ich dezynfekcją polega przede wszystkim na tym, że podczas procesu dezynfekcji, niszczone są wegetatywne formy drobnoustrojów prątków, grzybów i bakterii, które mogą przyczyniać się do powstawania różnego rodzaju chorób. Natomiast podczas sterylizacji niszczone są wszelkie mikroorganizmy znajdujące się na danym przedmiocie (w tym również formy przetrwalnikowe bakterii). Odpowiednio wysterylizowany materiał staje się więc całkowicie jałowy. Co więcej, natychmiastowe dezynfekowanie narzędzi tuż po wykonanym zabiegu, zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się wielu drobnoustrojów chorobotwórczych.

Sterylizacja narzędzi kosmetycznych – gwarancja Państwa zadowolenia

Wszystkie osoby, które chcą zadbać o właściwą sterylizację narzędzi w SPA i gabinecie kosmetycznym serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Warto pamiętać, że zachowanie higieny w tego typu miejscach jest kwestią niezwykle istotną, która nie powinna być bagatelizowana.

Zakup profesjonalnych produktów do sterylizacji narzędzi pochodzących od znanych producentów, daje gwarancję ich skuteczności oraz wydajności, dlatego też w naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć wyłącznie sprawdzone i markowe produkty. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszą firmą – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich w możliwie jak najkrótszym czasie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl