Opcje przeglądania

Autoklawy

Autoklawy klasy B to jedne z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych na rynku. Są w stanie sterylizować każdy rodzaj materiałów jak np. cążki, cęgi, pilniki metalowe, nożyczki etc. Oferowane autoklawy znajdą idealne zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, stomatologicznych, studiach tatuażu, gabinetach lekarskich, a także przychodniach lekarskich i szpitalach. Wszystkie oferowane przez nas autoklawy posiadają drukarki i spełniają wymogi dyrektywy o wyrobach medycznych oraz normy PN-EN 13060+A2:2011P.

Steamjet - kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi

Steamjet - kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi
Steamjet - kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi

STEAMJET - kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 4 725,00 zł
szt.
  • nowość

Autoklaw Melody 12 l

Autoklaw Melody 12 l
Autoklaw Melody 12 l

Najnowsza wersja najbardziej niezawodnego autoklawu na rynku!

Autoklaw Euros Melody 12l to jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych z możliwością zapisu parametrów sterylizacji w postaci wydruku oraz w pamięci załączonego pendrivu.

Nowością jest automatyczny pomiar przewodności wody co uniemożliwia zepsucie autoklawu poprzez nalanie złej wody! 

Potrafi sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów takie jak  cążki, nożyczki, pęsetki, kopytka itp. Prezentowane przez klasę B funkcje nie są dostępne w pozostałych klasach autoklawów S oraz N. Jak do tej pory jest to najlepsza z istniejących technik, która daje możliwość sterylizacji każdego rodzaju produktu. Autoklaw klasy B idealnie sprawdza się w gabinetach lekarskich, kosmetycznych, stomatologicznych itp. Wszędzie tam, gdzie istnieje znaczna potrzeba bądź sanitarne wymagania sterylizacji materiałów, które zostały wymienione powyżej. Autoklawy klasy B zapewniają komfort i bezpieczeństwo procesów sterylizacyjnych w gabinetach.  Spełnia wymogi wysokiej wydajności według standardu europejskiego EN 13060 klasy B. 

 

 

Posiada 4 automatyczne programy z temperaturą pracy 121lub 134 stopni C. 

MELODY posiada: automatyczny pomiar przewodności wody co uniemożliwia zepsucie autoklawu poprzez nalanie złej wody, programy do testów na wyświetlaczu LCD, wbudowana drukarka i port USB z dołączonym pendrivem do zapisywania procesów sterylizacji, precyzyjna kontrola sterylizacji 0,1C i 0.01bar, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, nowa komora medyczna ze stali nierdzewnej 304, cicha praca <50db, niski pobór wody 0,16L do 0,18L , program testowy B & D, Vacuum (test próżni), program automatycznego czyszczenia autoklawu, program dodatkowego suszenia, intuicyjna obsługa, czytelny wyświetlacz.

Możliwy LEASING - zapytaj o ofertę!

W cenie zakupu szkolenie z obsługi procesu dezynfekcji i sterylizacji w gabinecie kosmetycznym!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 300,00 zł
szt.
  • nowość

Charakterystyka autoklaw klasy B

Cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B na tle innych, jest zastosowana w nich tzw. frakcyjna próżnia wstępna. Daje ona możliwość całkowitego usunięcia powietrza dzięki następującym po sobie impulsom próżni oraz dzięki wstrzyknięciom pary wodnej. Współcześnie jest to jedna z najskuteczniejszych form sterylizacji, która umożliwia jednocześnie wyjaławianie niemalże każdego rodzaju wsadu. Co więcej, autoklawy klasy B bardzo często wyposażane są w drukarki oraz inne, wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Autoklawy dają gwarancję wysokiej skuteczności

Sterylizacja narzędzi przy użyciu autoklawy jest jedną z najważniejszych i najskuteczniejszych sposobów zabijania różnego rodzaju drobnoustrojów. Jest ona również w pełni bezpieczna, dlatego też znaleźć ją można niemalże w każdym szpitalu, salonie piercingu, salonie kosmetycznym oraz wielu innych miejscach, w których zachowanie odpowiedniej higieny jest tak istotne. Jej działanie polega przede wszystkim na kondensacji pary wodnej na sterylizowanym ładunku oraz uwalnianiu energii, która przyczynia się do nieodwracalnych uszkodzeń mikroorganizmów.

Jeżeli również i Państwo poszukują autoklawy do swojego salonu kosmetycznego, szpitala i nie tylko, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo profesjonalne i wysoce skuteczne autoklawy, które dostępne są w atrakcyjnej cenowo ofercie. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku pytań do skontaktowania się z naszą firmą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl