Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Skalpele jednorazowe

Skalpele jednorazowe do przeprowadzenia zabiegów podologicznych. Wykonane z wysokogatunkowej stali chirurgicznej renomowanej firmy Swann Morton. Każdy skalpel znajduje się w sterylnym opakowaniu.

Skalpel jednorazowy przeznaczony jest między innymi do przeprowadzenia zabiegów podologicznych. To narzędzie podologiczne wykonane zostało z wysokogatunkowej stali chirurgicznej renomowanej firmy Swann Morton. Każdy skalpel jednorazowy od tej firmy znajduje się w sterylnym opakowaniu i pakowany jest pojedynczo. Odznacza się czystym, gładkim cięciem z podwójnym, precyzyjnym szlifowaniem, można nim wykonywać zatem dokładne cięcie, dzięki ścisłemu dopasowaniu ostrza. Posiada także ergonomiczną konstrukcję uchwytu dla wygody użytkowania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zalety skalpela jednorazowego

Skalpel taki uważany jest za najwyższą jakość wśród skalpeli jednorazowego użytku. To dlatego, że oferowane w tej kategorii skalpele wyposażone są w ostrze ze stali nierdzewnej i pojedynczo sterylnie pakowane w folię. Ostrza skalpela zaczynają się od rozmiaru 10, a kończą na rozmiarze 25. Czy to w gabinecie lekarskim, w pracy, w czasie wolnym, w gospodarstwie domowym, podczas gotowania (do obierania skórki), czy też w rzemiośle - te skalpele znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz niezawodnego, ostrego narzędzia.

Wygoda i bezpieczeństwo pracy

Jednorazowy skalpel zachwyca wysoką jakością wykonania i trwałą ostrością, co umożliwia precyzyjną pracę w dowolnym momencie: dokładne cięcie dzięki ścisłemu dopasowaniu ostrza do uchwytu. Obniża to znacząco dyskomfort odczuwany przez pacjentów w trakcie zabiegu. Ponadto posiada ergonomiczną konstrukcję oraz ochronną nasadkę na ostrze. Brak ryzyka obrażeń dzięki łatwo zdejmowanej osłonie ochronnej. Gwarantowana sterylność narzędzia podologicznego dzięki promieniom gamma.

jednorazowy skalpel
skalpel jednorazowy cena

Skalpele jednorazowe w sklepie internetowym

Oferujemy chirurgiczne instrumenty jednorazowego użytku do precyzyjnej pracy, jakim jest właśnie między innymi omawiany skalpel jednorazowy, dostępny w korzystnej, konkurencyjnej cenie. Każdym takim jednorazowym skalpelem możliwe jest czyste i gładkie cięcie. Z racji, że stała wymiana ostrza nie jest tutaj potrzebna, zawsze gwarantowane jest precyzyjne cięcie oraz odpowiednia ostrość produktu. Ponadto ostrze jest dopasowane do różnego rodzaju uchwytów, dostępnych na rynku.

W przypadku takich skalpeli każdy element jest pakowany pojedynczo i sterylnie, aby zapewnić najwyższą poziom higieny produktu. Sterylność jest gwarantowana również dzięki wspomnianemu wykorzystaniu promieni gamma.

Firma Swann-Morton jako producent skalpeli jednorazowych

Firma Swann-Morton to renomowana firma zajmująca się produkcją innowacyjnych produktów chirurgicznych i podologicznych, które pomagają zoptymalizować przebieg pracy w gabinetach lekarskich i klinikach oraz poprawić bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów istotnych dla wszystkich pacjentów. Jest to wiodąca firma na rynku, ciesząca się zaufaniem i wybierana przez około 100 krajów świata.

Nie warto zwlekać ze złożeniem zamówienia. Należy w takiej kwestii wybierać wyłącznie sprawdzone oraz w pełni bezpieczne rozwiązania. Proponujemy specjalistyczne produkty w korzystnych cenach - zachęcamy do skorzystania z oferty, a także do zapoznania się z pełnym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
*/
Sklep internetowy od home.pl